İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Yazarı ve Editör Arıyorum

gamemagazin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gamemagazin.net siteme makale yazarı arıyorum.Yazılar Mmorpg,Mmofps vb. bütün mmo oyun türleri hakkında olabilir.Örnekteki gibi bir inceleme tarzı makaleyi [email protected] adresine yollayarak basvurabilirsiniz.Örnekteki uzunluktaki yazılar adet başı 2 tlden günlük 1 adet 15 günde bir ödeme yoluyla gerçekleşecektir.15 günde bir ödeme 30 günden düşürülmüştür adet başı ödeme vb. olamayacaktır bu tarzda başvurular yapmayın.

Ayrıca Editör aramaktayım günlük özgün içerik girebilcek ve işine sahip çıkacak aylık 50-100 tl arasında değişen bir ücretlendirme olacaktır.

konu R10 dışındakilerin faydalanması için açılmıştır.Ticaret puanın yok vs.gibi saçmalıklara tenezzül etmeyiniz.

İş süreklidir aylık belli bir gelir elde edebilirsiniz.

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
makale yazı işleriniz olursa yardımcı olabilirim
Birden çok siteye makale yazı işi yapıyorum.Kaliteli ve zamanında teslim ederim.yazı dilim gayet [email protected] adresimden ulaşabilirsiniz.iyi akşamlar...

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

makale yazı işleriniz konusunda yardımcı olmak isterim. Uzun zamandır makale yazımı yapıyorum ve birden çok site ile çalışmaktayım.

Kaliteli yazım i,stiyorsanız geri dönüş yapabilirsiniz

50-100 arası 1 tl

100-200-2 tl

200-300- 3 tl

300-500-5 tl

500-1000-10 tl

Fiyatlandırma üstteki şekildedir bilgilerinize.

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Makale yazımı ile yaklaşık 1 sendir ilgileniyorum ve sayısını hatırlamadığım birçok siteye yoğun olarak makale yazıyorum, anlaşabilirsern fiyat konusunda sizinlede uzun süreli çalışmalar yapabilirim.Makalelerinizi zamanında ve düzenli olarak teslim ederim.

Dürüst ve güvenilir olarak çalışırım.

Makaleler;

80-100 kelime= 1 Tl

150-200 kelime=2 TL

250-300 kelime= 3 Tl

şeklinde yazılarınız itina ile yazılır

[email protected] adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi