İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale yazarları arıyoruz!

Boyalıkedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makale başı 5 TL kazanmak istemez misiniz?
yazankazanir'a kayıt olarak, yüzlerce konu arasından kendinize uygun olanı seçerek makale yazın.
Makale Uzunluğu: 400 kelime
Makale başı ödenecek ücret: 5 TL

Ödemeler PayPal üzerinden ve haftalık olarak yapılmaktadır.

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Ben şimdi sadece 2 makale yazsam yine de para gelecek mi?
Ayrıca hangi konular hakkında makale yazabiliyoruz?

Boyalıkedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsterseniz sadece tek bir makale yazın, fark etmiyor. Konulara gelince: her gün yeni kategoriler ve konular ekliyoruz. Yüzlerce ve başlık arasından seçme şansınız var. Siteye kayıt olduğunuzda bunu göreceksiniz zaten.

Not: Makale başı 5 TL ödüyoruz, sitede şu anda 3 TL görünüyor, en kısa zamanda değişecek.

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Site adresini pm alabilir miyim?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
100 makale yazan birisine 500 TL ödemesini yapıyorsunuz sonra siz nasıl kazanıyorsunuz merak ediyorum. Günümüz şartlarında bir makale o kadar ediyor mu?

Boyalıkedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 makale yazan birisine 500 TL ödemesini yapıyorsunuz sonra siz nasıl kazanıyorsunuz merak ediyorum. Günümüz şartlarında bir makale o kadar ediyor mu?

Evet, 100 makale yazana 500 TL ödüyoruz. Biz henüz kazanmıyoruz, zira projemiz uzun vadeli bir proje. Yakında içerikleri yayınlayacağımız yeni bir site daha açacağız, önümüzdeki yıl bir kaç daha. O sitelerle birlikte biz de kazanmaya başlayacağız:)

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar konu açık ve net, yazın istenilen makaleyi alın ücretinizi, gerisini boşverin ;) her zaman böyle güzel kazanç getiren konular açılmıyor, fırsatı değerlendirin...

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Site adresini ve diğer bilgileri özel mesajla gönderebilirmisin?

powder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadın sağlık moda güzellik çocuk vb.konularda makale yazıyorum .pm alabilir miyim

bilgili

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
genellikle yazmış olduğum konular kadın hastalıkları, erkek hastalıkları, doğum, tüp bebek, haber yazıları vb. pm atarsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5