İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Yazarları, Ayık Olun!

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Google'ın son ve muhtemelen daha uzun süreler kalıcı olacak yeni algoritması üzerinde çalışmalar son hızla devam ediyor, şimdiden yeni algoritma işleme kondu, beta gibi.

Bu yeni duruma göre eskinin saçma sapan SEO hilelerinin çoğu anlamını yitirecek ve gerçekten kaliteli içerik üretenler bayram edecek.

Onun için makale yazarları kendilerini ucuzdan satmasın. İşlerinde profesyonelleşmeye çalışsınlar ve dahi asla ucuza çalışmasınlar. Gelecek sizin, göreyim sizi aslanlarım! :msp_biggrin:

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla hadi bakalım hayırlısı, ücretleri biraz arttıralım o zaman yakın zamanda :p

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anlamıyorum bu makale yazanlar neden kendilerine kendi sitelerine yazmıyolarlar :D
:( yoksa birilerinimi uyandırdım pardon :D :D :D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
ya bu karluk ne yazarsa bana çok sıcak geliyor. Ünlem noktalama işaretleri hepsi aynı olsun bşakası yazsın bu kadar olmazdı. Şu an farkettim.
Not: erkeğim.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Olsun, Lacoste. Amsterdam diye bir yer var (Hollanda'da) Ramazandan sonra bir gidelim istersen

yanlış anlaşılacağından emindim :)
yanlış adamı mı övdüm Hmm...
yanlış kişiyle mi irtibat halindeyim...
yanlış konuda mıyım...
yanlış'lıkla karamsara mı bağladım...
Neden birini övdüğünde böyle anlaşılır..
not senin başın bağlı
bkz: depresan :D

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben de bir konu hortlatayım :) Doğru diyorsun Karluk, makale işi çok ayağa düştü. Bir de 150 kelimelik makaleciklere makale diyenler var ki :)

Hatta başka bir forumda sitesi filtreye giren arkadaş bütün makalelerim özgün 50 kelimelikti diye isyan ediyordu!

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Google'ın son ve muhtemelen daha uzun süreler kalıcı olacak yeni algoritması üzerinde çalışmalar son hızla devam ediyor, şimdiden yeni algoritma işleme kondu, beta gibi.

Bu yeni duruma göre eskinin saçma sapan SEO hilelerinin çoğu anlamını yitirecek ve gerçekten kaliteli içerik üretenler bayram edecek.

Onun için makale yazarları kendilerini ucuzdan satmasın. İşlerinde profesyonelleşmeye çalışsınlar ve dahi asla ucuza çalışmasınlar. Gelecek sizin, göreyim sizi aslanlarım! :msp_biggrin:

Öyle. Google uzman yada konunun fanatiği olacaksınız diyor. Artı bir de SEO lu yazacaksınız. Çok şey istiyor.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Anlaşılan makaley yazarken her şeye burnumuzu sokamayacağız.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
+beğendi
Öyle. Google uzman yada konunun fanatiği olacaksınız diyor. Artı bir de SEO lu yazacaksınız. Çok şey istiyor.
Adam gibi istesin verelim ne istiyorsa...
İstiyor ama ne istediğini çözmek, deveye hendek atlatmak.
Sonra git kaf dağının ardından anka kuşu tüyü getir, git tepegözün kaşından getir, sonra phyllobates terribilis bacağı getir filan.
Yok, oynamıyorum ben...
Google sana (Eif'im) ve bana göre algoritmalar geliştirsin artık.
Hıh...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yakında google ı anlama danışmanı diye bir meslek çıkıcak google az daha kasarsa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5