İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Yazdırılacaktır.

efeegeece

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
20 Makale Yazdırılacaktır.Anahtar Kelimeler Hazırdır.Her makale 350 Kelimeden oluşacaktır.Her makalede 3 Anahtar Kelime Kullanılacaktır.Ve 15 Adet Firma tanıtım yazısı yazdırılacaktır.Makaleler Ozgun Olacaktır.Programla Kontrol Edilecektir.

Acil Olursa Memnun Olurum

none

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Örnek makale istediniz ve gönderdim. Ama ikinci bir mesaj yazıp, olumlu ya da olumsuz cevabınızı bildirir misiniz? dememe rağmen hala bir dönüş yapmadınız.

efeegeece

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Dostlarım pm Bakamıyorum.Bana 05511079446 Arasanız Memnun Olurum Cagrı Atın Ben Ararım çalıştıgım firmada girdigim web siteleri kaydediliyor bakamıyorum makale lazım acıl 35 adet benı acıl arayın

Yazarix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım teslim aldığın işin ödemesini yap lütfen. Yazık emek var. az değil 25 makale ne maile cevap veriyorsun ne cep telefonlarına nede forumdan atılan mesajlara yazık değil mi? Ayıp değil mi?

yeni konu açmadan önce yazdırdıklarının parasını öde

none

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım teslim aldığın işin ödemesini yap lütfen. Yazık emek var. az değil 25 makale ne maile cevap veriyorsun ne cep telefonlarına nede forumdan atılan mesajlara yazık değil mi? Ayıp değil mi?

yeni konu açmadan önce yazdırdıklarının parasını öde

Hocam aynı işi sana da mı verdi yoksa? Bana da yazdırdı 25 tane. 10 tanesini gönderdim, 15 tanesini de iş bitince göndereyim dedim. Şu an ne telefona cevap veriyor ne mailime cevap veriyor. "UTANMIYOR MUSUN" başlıklı gayet sert bir mail gönderdim, cevap yazmış ve diyor ki ne göndermeyecem, denizdeyim. Ne zaman gelirsin denizden dedim, hala cevap yok. Ne utanmaz bir adamsın sen ya bir de diyor sürekli çalışabiliriz, ben seo uzmanıyım vs. Makalelerin hepsine en az 45 dakikamı harcadım. On numara makale yazdım. O emek bir yerlerinde tıkanır umarım efegeceee

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5