İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale yazdırmak istiyorum

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Günde bir adet süresiz olarak makale yazdırmak istiyorum. Detaylar:

* Makaleler dekorasyon ile ilgili olacak. (Duruma göre başka sitelerim içinde düşünebilirim)
* Konu makale yazarı tarafından bulunacak. Sektördeki başka bir siteden aynen alınan bir konu başlığı pek hoşa gitmeyebilir. Özellikle de rekabet olmayan bir kelime grubunda.
* Makale bana teslim edilmeyecek direk siteye yazılacak.
* Yazı ile ilgili 1 resim eklenecek.
* Makale rewrite olmayacak. Telif hakkı bulunan bir kaynaktan (kitap, dergi gibi) yazılmayacak. Bir kaç kaynaktan toparlanarak olabilir, yabancı bir siteden çevirilerek yada kendi tecrübelerine dayanarak yada başka şekilde yazılabilir.
* Bir kaç tane sosyal imleme sitesine eklenecek.
* Kesinlikle imla kurallarına tamamıyla bağlı kalınarak yazılacak.
* Günde 1 yazı idealdir. Fakat insanları bağlamak istemiyorum. Haftada 5-6 diye de anlaşabiliriz. Nasıl uygun olursanız. Parasal bir sıkıntım olmazsa (şu anda olacak gibi görünmüyor) ve Allahtan bir kaza, keder gelmezse en az 6 ay belki 1 yıl boyunca çalışmamızda bir mahzur görünmüyor.
* Kelime sayısı için net bir isteğim yok. Konu neyi gerektiriyorsa. 100 kelime de olabilir, 300 kelime de.
* Sadece 1 kişiyle anlaşmayı düşünüyorum ama iyi bir yazar ile tanışırsam ve fiyatı da uygun bulursam 2 kişiyle de anlaşabiliriz. Cevaplayamadığım kişiler lütfen olumsuz olarak algılasın ve şimdiden kusura bakmasın.

Varsa sorularınızı, örnek yazılarınızı ve fiyat tekliflerinizi bekliyorum. Maddeler üzerinde konuşabilir bazı değişiklikler yapabiliriz.

(Not: Sanırım bu siteye 2005 yılından beri mesaj yazmamıştım. Burada ticaretim yok ama diğer bir webmaster sitesinde var. 1998 yılından beri web işleri ile uğraşırım.)

meliksah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Tahmin ediyorum ki çok yoğunsunuz fakat sizden ricam, benden referas istemeyin referansım olun. Size istediğiniz konuda 2 yada 3 makale yazarım referans amaçlı beğenirseniz istediğiniz ücrete tamam derim ve sizinle mutlaka devam ederim. Beğenmezseniz yada illa referans derseniz zaten cevap vermezsiniz.
İyi Çalışmalar

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ben ayda arkadaşımızın istediğinden daha az makale yazabileceğimi söyledim, anlaşamadık. Kendisiyle çalışılmasını tavsiye edebilirim, vaktiniz uygunsa.

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj kutusu boş, 9 adet mesaj var. Neden ulaşılamadığını anlayamadım. Özelden msn adresimi yazıyorum şimdi.

RuyaDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 tane referans sunabilirim.. Bu işin ekmeğini yiyen biriyim. Uygun görülürse işe talibim. Görülmezse canınız sağolsun.

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konu ile ilgili bu siteden 4 kişiyle anlaştım. Bu 4 kişiden 3'ü piyasada yok. Birisi henüz hiç yazı yazmadı. Diğer ikisi 1 yazı yazdı, bir kaç gündür yoklar. Sadece bir kişiyle devam ediyoruz. Bir iki gün daha ses seda çıkmazsa arkadaşlara - trade vercem.

Aslında demem o ki bu anlattıklarımdan dolayı 1 kişiyle daha anlaşabilirim. Kaliteli yazı yazacak olan varsa kapımı tıklatsın.

birsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özgün Makale Yazıyorum

Makale yazma işi alındı. Düzenli devam ediliyor.

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dönüş yapıldı. Evet hala arayışım devam ediyor. Bu konu vasıtasıyla çok kişiyle anlaştım ama sadece 2 arkadaş yazmaya devam etti.

Yazdığı yazıların kalitesine güvenen ve insanlara faydalı makale yazabilecek 2 kişiyle daha anlaşmak istiyorum.

nescafe92

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makale

Merhaba ben ilgileniyorum yazı yazmak istiyorum özelden cevap atarsanız sevinirim.Siteye yeni üye oldum .

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dönüş yapıldı.
İlgilenen arkadaşlar, bir örnek makale verebilirseniz işimiz daha kolay olur.
Hatta düşündüğünüz ücret hakkında da bilgi verirseniz daha da güzel olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5