İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

makale yazdırmak istiyorum

writer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı konularda kelime aralıkları farklı olmak koşulu ile özgün ve kaliteli yazarlar arıyorum. çok yüksek fiyatlar beklemeyin ancak yazacağınız zor konular da beklemeyin. bir günde belki on belki yirmi yazıyı bile yazabilirsiniz. ilgilenen arkadaşlardan ricam 150, 250 ve 300 kelimelik yazıları için ne kadar ücret istediklerini yazabilirlerse sevinirim. bir örnek bir yazı gönderebilirse belirleyici olur.

turkkazanc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önceki yazdığım fiyatları söylüyorum.

150 kelime 1.25 tl
200 kelime 1.75 tl
300 kelime 2.5 tl

kahraman433

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makale Yazarlığı

Hocam 150 kelime 1 Tl'den yazabilirim. Uygun gelirse PM atarsınız.

Kefaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok temiz,özgün makale 150 Kelimeyi 1,50'den yazıyorum hocam. Profesyonel iş yapmaktayız. Mail adresim ; [email protected] Skype adresim ; Youshet

tiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
profilimde makale yazarlığı ve diğer detaylarım var. inceleyin, pm atarsanız ref. gönderirim.

Night_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 kelime 1.50 liradan yazıyorum.Profesyonel olarak çalışıyorum.Konuları söylerseniz size daha iyi yardımcı olurum

alcaysalih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar , daha öncesinde zayıflama sitelerinde makaleler yaparak ve kendi seo taktiklerimi kullnarak google de birinci sayfaya geldim . Eminim ki sizin sitenizide google de istediğiniz kelimede birinci sıraya getirebilirim . Bunun için ek bir ücret istemiyorum sizden , siz bana makale işini verirseniz ben yazarken aynı anda da site işler.

Bilgiler ;

Günde en fazla 5 tane 400 kelimelik yazı yazabilirim . Zaten daha fazlası siteniz ve arama motorları için iyi değil . Günde ideal yazı 2 veya 3 olmalı aslında . Tıpkı yemek öğünleri gibi , düzenli ve disiplinli bir şekilde .

Fiyatlandırma;

Tek bir makale(en fazla 400 veya 500 kelime) 8 TL .

Sonsöz ;

Şimdi size söylemek istiyorum , google de arama yaptırdığınız zaman seo optimizasyonu kaçbindolar? ; tekbir yazı için 8 tl almışız çok mu ?

Olumlu bir geridönüş olacaksa lütfen [email protected]

burki81

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazabilirm uzun süreden beri seo çalışıyorum bir bayan ve ben

yeliz polat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı konularda kelime aralıkları farklı olmak koşulu ile özgün ve kaliteli yazarlar arıyorum. çok yüksek fiyatlar beklemeyin ancak yazacağınız zor konular da beklemeyin. bir günde belki on belki yirmi yazıyı bile yazabilirsiniz. ilgilenen arkadaşlardan ricam 150, 250 ve 300 kelimelik yazıları için ne kadar ücret istediklerini yazabilirlerse sevinirim. bir örnek bir yazı gönderebilirse belirleyici olur.

Merhaba ,
Bilgi birikimimin yüksek olması ,araştırmacı yönümün ön planda olması bir çok konuya hakim olmamı sağlıyor. Daha öncede Türkçe ve İngilizce yazılar yazıyordum. Bir süredir ara vermiştim şimdi yeniden yazmaya başladım. Konularla ilgili bilgilendirme yaparsanız yardımcı olurum. (150 kelime = 1 TL)

m_leylacicek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 kelimesini 1 tl yazıyorum.Konular hakkında aydınlatırsanız daha kolay anlaşırız.Kolay gelsin,iyi çalışmalar.

hus20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncel ve kaliteli bir analiz ile oluşturulan çalışmalara vereceğimiz fiyat, 400 kelime 4 tl. Gittigidiyor, vatan pc, ve benzeri mağazaların editöryal stratejisini tasarlıyoruz.. Fiyat konusunda daha ayrıcalıklı seçenekler sunuyoruz. Daha uygun fiyat için PM atmanız yeterli olacaktır.

smtkrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 kelime 1.5 tl deneyimliyim bu işi epeydir yapıyorum uygunsa pm atarsın

writer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş verilmiş arkadaşlar pm veren diğer arkadaşlara da uygun zamanlarda geri dönüş yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5