İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

makale yazdırmak istiyorum

mansur55

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ankara lpg tamiri, lpg nedir, atiker sıralı sistem, lavato marka lpg, cangaz lpg nedir, gaz ayarı ankara, zavolli lpg nedir, araç gaz ayarı, sıralı sistem lpg nedir

konularda acıl 10 makale yazabilecek arkadaşlar arıyorum

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
benim kendisinde 250 tl ödemem kalmıştır.Kaç defa uyarmama ramen ödememi yapmamış ve benle dalga gecmeye çalışmıştır.Ödemem buraya yazılan yazıyı okumasına rağmen yapılmazsa şahsın telefon numarası ve ankaradaki bulunduğu iş yeri,sahip olduğu ve makale yazdığı siteyi buradan paylaşacağım.Kendiini son kez uyarıyorum ödememi bu gece yapacak ve bana dekontu mail olarak atacak.Aksi takdirde numrasını paylaşarak herkesin görmesini sağlayacağım.Bununla da kalmayıp iki hafta sonra memleketim olan ankaraya gidince bizzat iş yerine gidip gerekli işlemleri yapacağım.Kendisini son kezz buradan uyarıyorum benim paramı bu gece yatıracakkkk

glshcmr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kişi lpg sistemleriyle ilgili kısa süre önce benimle de iletişime geçti. 50 Makale istediğini söyledi. Ben ilk başta 10 makale yazacağımı daha sonra devam edeceğimi söyledim. 10 tane 300 kelimelik ve uzun araştırma yaparak makalelerini hazırladım. Diğer başlıkları gönderdi ben de ilk ödemesini yapmasını söyledim. Ödeme yaptıktan sonra diğer makaleleri hazırlayabileceğimi söyledim. İyiki de öyle yapmışım çünkü arkadaş kayıplara karıştı.10 makalenin üstüne yattı. Böyle kişileri düzgün çalışan kişiler arasından atmak gerekir. İnsanların emeklerini sömürenlerin sitenizde yeri olmamalı. Yetkililer gerekeni yapmalı, yoksa burası gelen geçen hanı olur.

aliserkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
ne yazıkki gereken yapılmıyor ben bu siteyi zaten bir türlü anlamadım

ackibar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgili şahsın bana da yapmadığı ödeme bulunmaktadır. İlk başta pazartesi günü yapılacak dediği ödeme için pazartesi günü param yok diyerek gerçekleştirmemiştir. Ofisi ve muhasebecisi olduğunu iddia eden şahıs 70 tl için param yok yapamıyorum, bir hafta içinde yapacağım demiştir. Aynı gün farklı bir mailden attığım 100 kelimesi 2 tl'ye yazarım teklifini de kabul etmiştir. Daha sonra salı günü yapacağını söyledi. Her seferinde erteledi, hiçbir şekilde telefonlarımı açmadı, sürekli toplantıda olduğunu iddia etti. Hatta bir arada muhasebecisinin eft yaptığını söyledi. Tabii ki böyle bir şey olmadı. Telefon numaramı her yerden engelledi. Farklı bir numaradan aradığımda ise ödemezsem napıcaksın diyerek küfür etti ve suratıma kapattı. 70 tl büyük bir para değil fakat ben bu şahsa ayrı bir uyuz oldum. Artık ödemeyi gerçekleştirse bile kendisi ile olan sorunum sonlanmayacaktır.

makaleyazilarim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar adamın ticaret puanı sıfır. Neden peşin para almadan yazıyorsunuz. Ben ödeme için önce itraderlerini kontrol ederim. Sıfır olan bir insanada asla güvenmem

arjin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adamın ticaret puanı sıfır. Neden peşin para almadan yazıyorsunuz. Ben ödeme için önce itraderlerini kontrol ederim. Sıfır olan bir insanada asla güvenmem

Hocam, beni mazur görün, bunlarla uğraşacağınıza, dediğiniz gibi eğer paranızı alan kişilerle uğraşacağınıza, r10 gibi sitelere kaydınızı alın. En azından gördüğüm kadarıyla, orada dolandırma ihtimali daha düşüktür ve önüne gelenini de almıyorlar bildiğim kadarıyla. Bir inceleyin orayı derim.

makaleyazilarim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam, beni mazur görün, bunlarla uğraşacağınıza, dediğiniz gibi eğer paranızı alan kişilerle uğraşacağınıza, r10 gibi sitelere kaydınızı alın. En azından gördüğüm kadarıyla, orada dolandırma ihtimali daha düşüktür ve önüne gelenini de almıyorlar bildiğim kadarıyla. Bir inceleyin orayı derim.

Ben zaten çoğunlukla bahsettiğiniz sitelerle çalışıyorum. Burayıda değişik olarak kullanayım dedim ama ciddi müşteri yok çoğu dolandırıcı

seriii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu adam o kadar fazla kişiyi dolandırmış ki yaklaşık 2000 TL ye makale yazdırmış ancak kimse şu anda haber alamıyor güvenilir olan adreslere yönelmeniz ve ön ödemeli çalışmanız daha mantıklı olacak

elifyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ön ödemeli çalıştım şahsen ben ama geri kalan tutarı alamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5