İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

makaledizini.net Makale Dizini - makalelerinizi ekleyebilirsiniz

Rendan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makale dizinimiz kullanıma açılmıştır.

- Sitelerinizde daha önce yayınlamış olduğunuz veya yeni yazmış olduğunuz özgün makaleleri dizinde yayınlayabilirsiniz.
- Makalenizin içerisinden istediğiniz sitelere 2 adet link verebilirsiniz. Linkler dofollowdur.
- www.makaledizini.net site tanıtım yazılarının yayınlandığı bir site değildir. Ziyaretçilere kaliteli içerik sunma anlayışına sahiptir. Lütfen site tanıtım yazıları göndermeyiniz. Onun yerine sitenizin sektörüyle alakalı bir makale ekleyerek o makale içerisinden kendi sitenize link veriniz. Örnek olarak İnternetten para kazanmanın psikolojik boyutları makalesine bakabilirsiniz.
- Makaleler en az 300 kelime ve gramer kurallarına uygun olmalıdır. Makale göndermeye başlamadan önce makale ekleme kurallarını okuyunuz.
- Ekleyebileceğiniz makale sayısında herhangi bir sınır yoktur. İstediğiniz miktarda makale gönderebilirsiniz.

Makale Dizini - www.makaledizini.net

Eksik olduğunu veya olması gerektiğini düşündüğünüz hususları bildirirseniz sevinirim.

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yakında tavan yapacak makale siteleri, alexa'daki yükselişlerinden ve popülerlikten herkes durumu farkettiğinde atı alan üsküdar'ı geçmiş olacak.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakında tavan yapacak makale siteleri, alexa'daki yükselişlerinden ve popülerlikten herkes durumu farkettiğinde atı alan üsküdar'ı geçmiş olacak.

Haklısın fakat tekil makale bulup da yazanları sayısı cok az ,

uçağın pistten kalkma sorunun halledebilirse makale siteleri tabi ki iyi kazanacaklardır ama bu büyük bir sorun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5