İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makalego.com - Müşteri ile Yazarları buluşturan makale alışveriş yeri!

netimaj

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makalego.com - özgün içerik, metin yazarlığı, çeviri hizmetleri alışveriş platformu

Müşteriler ile metin yazarlarını ve çevirmenleri buluşturan, müşterilerin metin içerik ihtiyaçlarını girdiği, yazarların bu yazı işlerini istenilen şekilde hazırlayıp teslim ettikten sonra para kazandığı makalego.com beta sürümü ile hizmete girmiştir.

Müşteriler için kısaca makalego

Ne tür bir makale ve metin ihtiyacınız olursa olsun (web siteniz için özgün içerik, e-ticaret siteniz için ürün tanıtım yazıları vs.); Müşteri olarak makalego.com sitesine üye olun, istediğiniz bakiyeyi hesabınıza yatırın ve iş taleplerinizi sisteme girin. En kısa zamanda sisteme üye yüzlerce yazardan işinize talip olacak, işinizi istediğiniz şekilde hazırlayıp, istediğiniz zaman teslim edecek yazarlar bulacaksınız.

Sizin için hazırlanın tüm makaleleri merkezi sistemimizde sizin için arşivliyoruz. Dilediğiniz internet bağlantılı bilgisayardan hesabınıza girerek, sizin için hazırlanmış makalelere anında ulaşabiliriniz. Artık metin/makale arama, şu yazdırdığım metin/makale neredeydi, makalemi bulamıyorum, metin/makale dosyasını bilgisayarımdan silmişim gibi sorunlar yok. Ayrıca her bir projeniz için oluşturabileceğiniz klasörler ile her projeye ait makalelerinizi ve metinlerinizi ayrı ayrı düzenli bir halde saklayabilir ve makalego.com sitesinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce profesyonel metin yazarı yazı ve çeviri işlerinizi bekliyor...

Yazarlar için kısaca makalego

Makale ve metin yazarlığı, çeviri hizmetlerinizi ayrı ayrı mecralarda reklam yaparak müşteri aramanıza gerek kalmıyor. Makalego.com sitesinde müşteriler istedikleri makale ve metin ihtiyaçlarını belirtiyor ve siz bunlardan istediklerinize talip oluyorsunuz. İstenilen şekilde, istenilen sürede teslim ettiğiniz makale için hem para kazanıyorsunuz, hem yazar rütbenizi yükseltip daha kaliteli ve yüksek ücretli işlere talip olma hakkına kavuşuyorsunuz.

Artık ödeme sorunu yok. Müşteri her makale isteği için önceden sisteme parasını yatırıyor ve size ücretiniz sistem tarafından ödeniyor. İster banka yoluyla, ister paypal üzerinden ödemelerinizi sorunsuzca alıyorsunuz.

MAKALEGO.COM %100 yerli sermaye ile kurulan yeni bir internet girişimi projesidir ve şu an itibariyle beta sürümü ile müşteri ve yazarların hizmetine sunulmuştur.

Her türlü soru ve sorunlarınızda en kısa zamanda çözüm üreten ekibimiz ile sizlere en iyi kalitede hizmet sunmaya devam edeceğiz.

http://www.makalego.com

DESTEK HATTI: [email protected]

NOT: Sistemde yeni makale işleri girilmiştir. Hemen yazar olarak üye olun, bu işleri alın, istenilen şekilde ve sürede teslim edin: Para kazanın!
10 TL ve üzeri para kazandığınızda ister paypal ister banka yoluyla ödemeler gerçekleşmektedir!

netimaj

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önümüzdeki bir yıl için aldığımız yüklü makale talebi üzerine yeni, güvenilir, işini samimi ve titizlikle yapan kaliteli kişiler ile çalışmalar yapmak istiyoruz! işin büyüklüğü ve yoğunluğu nedeniyle önümüzdeki yıl yüzlerce yeni yazara ihtiyaç duymaktayız!

Gelişigüzel, kelime sayısı artırmak ve sadece yazmış olmak için, ne yazdığını dahi bilmeyen, bazen saçma üstü yazılar yazan kişiler lütfen yaklaşmasın!

Bizimle çalışan herkes emeğinin hakkını alacaktır - şimdiye kadar almıştır ve hala almaya devam eden arkadaşlarımız vardır.

Her yeni katılan yazar her 100 kelime için 80 kuruş para alır.

Kendini kanıtlamış, iyi makaleyi zamanında teslim eden yazar her 100 kelime için 1,30 TL alır - bu bir süre sonra 1,80 TL olur.

Araştırma gerektiren ve hata affetmeyen makaleler için her 100 kelimeye 2,80 TL ve 6,20 TL kazanmak mümkün!

Uzun lafın kısası, ekibimize acilen samimi yazarlar arıyoruz! Kalemine güvenen ve aldığı işi zamanında teslim edeceğine inanan her samimi arkadaşımız bize katılabilir!

Ücretsiz www.makalego.com sitesine yazar olarak üye olun. Sistemde su an 10 adet makale isi mevcut. Önümüzdeki hafta 50 yeni makale işi girilecek ve bu böyle devam edecek!

www.makalego.com

carpediem61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale yazarlığı

Önümüzdeki bir yıl için aldığımız yüklü makale talebi üzerine yeni, güvenilir, işini samimi ve titizlikle yapan kaliteli kişiler ile çalışmalar yapmak istiyoruz! işin büyüklüğü ve yoğunluğu nedeniyle önümüzdeki yıl yüzlerce yeni yazara ihtiyaç duymaktayız!

Gelişigüzel, kelime sayısı artırmak ve sadece yazmış olmak için, ne yazdığını dahi bilmeyen, bazen saçma üstü yazılar yazan kişiler lütfen yaklaşmasın!

Bizimle çalışan herkes emeğinin hakkını alacaktır - şimdiye kadar almıştır ve hala almaya devam eden arkadaşlarımız vardır.

Her yeni katılan yazar her 100 kelime için 80 kuruş para alır.

Kendini kanıtlamış, iyi makaleyi zamanında teslim eden yazar her 100 kelime için 1,30 TL alır - bu bir süre sonra 1,80 TL olur.

Araştırma gerektiren ve hata affetmeyen makaleler için her 100 kelimeye 2,80 TL ve 6,20 TL kazanmak mümkün!

Uzun lafın kısası, ekibimize acilen samimi yazarlar arıyoruz! Kalemine güvenen ve aldığı işi zamanında teslim edeceğine inanan her samimi arkadaşımız bize katılabilir!

Ücretsiz www.makalego.com sitesine yazar olarak üye olun. Sistemde su an 10 adet makale isi mevcut. Önümüzdeki hafta 50 yeni makale işi girilecek ve bu böyle devam edecek!

www.makalego.com

bu siteye bnde üye oldum fakat mazacak makale bulamadım. üye olduğum halde yazar olmak için kayıt olun gibi bir uyarı veriyor site içeriği çok karışık ve ben yazacak makale siparişi göremedım malesef

sevdaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu siteye bnde üye oldum fakat mazacak makale bulamadım. üye olduğum halde yazar olmak için kayıt olun gibi bir uyarı veriyor site içeriği çok karışık ve ben yazacak makale siparişi göremedım malesef

carbediem'e katılıyorum bende üyeyim güya üyeliğin kabul edilmiyor ya da zamanında yollasan bile yazın geç kaldı deyip kabul edilmiyort

powder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makalego ya üye oldum cevap alamadım pm alabilir miyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5