İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makaleler | Yeni Bir Blog Yazarlığı Projesi!

sanaldata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli üyeleri,

Uzun zamandır aklımda olan ama bir türlü yapmaya veya açmaya fırsat bulamadığım makaleler.sanaldata.org adresinin daha demin saat 15.50'de açmış bulunmaktayım.

Bunu bir proje haline dökmek ve güzel yerlere gelmek istiyorum. Para kazanmak istemiyorum, asıl hedefim yorum yapan, beni tanıyan ve beni seven abi, abla ve diğer blog yazarlarını, webmasterler'ı bir araya toplamak.

Sanaldata.org adresini ben öylesine zaman öldürmek için açtım. Fakat artık birşeyleri ciddice yapmak istiyorum. Bu yüzden sizlerinde seve seve yapabileceği bir proje geliştirmeyi düşündüm. İnternette rastladım fakat gerçekten bu işi hakkıyla yapan kişiler yok. Dandik dandik makaleler yayınlayan siteler yer tutmuş durumdalar. Sizler gibi usta makalecilerin makalelerinden yararlanmak ve sizlerinde yararlanmasını düşünüyorum

Projemiz (Projem) hakkında detaylı bilgi vermek şart;
Öncelikle projemizin işleyişinden bahsetmek istiyorum.
Makaleler.sanaldata.org, sanaldata.org adresinden tamamen özgür ve farklı biçimde açılmış bulunmaktadır. Yani sanaldata.org'a aldanıp lütfen yargısız infaz yapmayınız.

Projemiz tamamen üyelere,makaletörlere,blog yazarlarına ve webmasterlere yöneliktir. Yazılacak makaleleri üyeleri kendileri ekleyecekler ve onaydan geçen makaleler blog'da yayınlanmaya başlayacaklardır.
Makaleler içerisinde bazı kurallar bulunmaktadır ve bu kurallar tamamen yazı ve makale yayınlayan kişilerin bloglarına yardımcı olacak şekillerdedir.
Makale içerisinde sitenizin dofollow ve ya daha değişik biçimlerde reklamı yapılacaktır. En çok makale yayınlayan blog sahiplerinin blogları sağ köşede sırayla dizili olacaklardır. Sistem tamamen ücretsizdir. Toplist gibi işleyen fakat daha düzenli, bilgilendirici ve yardımcı olucu biçimde bir işleyiş olacaktır.
Ben tamamen siteyi sizlerin ellerine bırakmak istiyorum. Fakat bir sorunumuz var.
Sorunumuz;
Bana destek olabilecek, sponsorluk yapabilecek, sponsor bannerini sitemde tutmama izin verebilecek, ziyaretçi gönderebilecek bir sponsor arıyorum.
Bunun yanında tamamen benle aynı görevi gören, güvenilir bir admin arıyorum. 15 Yaşındayım tecrübesizim. Ücretsiz şekilde ortak arıyorum. Ve de yönetici kadrosu oluşturmak ve işi sitedoktoru gibi profosyonelliği taşımak istiyorum.

Hemen olmaz diye yorum atanlar kalbimi kırarlar.
Siz sordukça aklınızda kalanları cevaplıyayım. Fazla blog göz çıkarmaz . Ücretsiz sitenin ortağı olmak ve yardımcı olmak bence zor olmamalı. Bu arada aklında şekil belirleyemiyenler bumerang, yazarkafe gibi olacaktır. Lütfen düşünün ve yardımcı yorumlar atınız. İsteğimiz kırmayınız. Her şeyin bir başı, başlangıcı vardır.

Yorumlarınızı bekliyorum...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hevesini kırmak istemem ama bence başlamadan bırakmalısın, nedenini soracak olursan 2 3 bin içerikten sonra bizim makalelerimize verdiğimiz kendi site linklerimizin bir anlamı kalmayacak, spam site olacaksınız. bu şekilde bir çok web sitesi var. ilk günlerde iyi çıkış yaparsınız ama uzun vadede bir karşılığı olmaz, makaleleri yazdığımızla kalırız. yine de denemek istersen devam et.

sanaldata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hevesini kırmak istemem ama bence başlamadan bırakmalısın, nedenini soracak olursan 2 3 bin içerikten sonra bizim makalelerimize verdiğimiz kendi site linklerimizin bir anlamı kalmayacak, spam site olacaksınız. bu şekilde bir çok web sitesi var. ilk günlerde iyi çıkış yaparsınız ama uzun vadede bir karşılığı olmaz, makaleleri yazdığımızla kalırız. yine de denemek istersen devam et.

Herkez şimdiye kadar spam site olursun dediler bana. Bu proje için değil sanaldata.org için. Güyya alıntı google tarafından spam olarak kabul ettiriyormuş. 1 ay oldu bir kez girdim spama sonra çıktım. halen daha sanaldata.org'a telif hakkı olmayan yazılardan alıntı yapıyorum. doğru bir şekilde kullanıldıktan sonra çok işe yarar bu proje. ben denedim diğer sitelerimde de. o yüzden biliyorum sıkıntı yok. projeye destek verseydin çok sevinirdim. ayrıca yazarkafe yi göz önünde bulundursak daha iyi anlatırım demek istediğimi herhalde. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5