İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makaleleriniz ve Site Tanıtım Yazılarınız Yazılır

kaankaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun süredir makale yazıları yazıyorum. Spor makaleleri ile başladığım "Makalecilik" kariyerime, site tanıtımları ve ürün tanıtımları ile devam ediyorum. Sizlere en uygun hizmeti verebilmek için gerekirse tüm zamanımı bu işlere harcıyorum diyebilirim.

Sık Sorulan Sorular

1-) Neden seni tercih etmeliyim?
Şunu söylemeliyim ki, yazılarınızı çok özenli bir şekilde en kısa sürede teslim etmek için çalışırım. Yani en kısa sürede en iyi hizmeti sunarım. Bir problem olduğunda, yazının bir bölümünü beğenmemiş veya değiştirilmesini istediğiniz durumlarda, saat fark etmeksizin bu isteğinizi de yerine getiriyorum. Fakat buna pek ihtiyacınız olacağını sanmıyorum. Fakat ben yaptığım işin her zaman arkasında olurum. Yazılan yazıların kurallara uygun bir şekilde olması en çok dikkat ettiğimiz konudur.

2-) Makalelerde bir yerden kopyalama var mı?
Hayır. Makalelerim tamamen özgün makalelerdir. Biliyoruz ki bu makale yazılarının en önemli özelliği özgünlüktür. Tamamen yazarın özgünlüğü ile yazılacak makaleler, daha iyi sonuçlar getirmekte ve daha çok okunmaktadır. Bunun için de çalışmalarım tamamen özgünlükten ibarettir.

3-) Makalelerinin konuları nelerdir?
Herhangi bir konu kısıtlamamız yoktur. İletişime geçtiğiniz zaman konuyu da bildirirseniz, geri dönüş yapılacaktır.

Makale Fiyatları:
100 Kelime 1 TL
200 Kelime 2 TL
300 Kelime 3 TL
400 Kelime 4 TL
500 Kelime 5 TL

Pm ile bana ulaşabilmeniz mümkündür. Veya [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

SeoHit

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
güncel moda haberleri, üzerine makaleler istiyorum fotoğraflar ile birlikte...

Ayrıca fethiye.me sitesi için otel ve mekanları kopyala notepade yapıştır ve biraz düzenleyerek ekliyecek editör arıyorum ..

Düzenli bir iş olucak sürekli düşünürseniz başlayabiliriz.

Makale için istediğini fiyatlar benim için uygun.

otel sitesi için bana uygun bir fiyat verirseniz hemen işe başlayabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5