İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

managed.com ircd dedicated.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
managed.com un irc destekli dedicatedları hakkında bir bilgisi olan varmı. ne kadar araştırsam da bir bilgi bulamadım. yoksa kimse kullanmıyormu irc serverlerini :confused:

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yeterli bilgin varsa, reboot disinda yardima ihtiyacin olmayacaksa, yasadisi seyler ile isim yok diyorsan ve anlik hiz senin icin cok onemli degilse IRC sunuculari icin Managed'in verdigi hizmet uygundur ve fiyati da iyidir.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli olan uptime benim için. herhangi bir değer bulamadım
bu arada yasadışı işlerden kastın nedir? tam olarak anlayamadım.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
***** ***** gibi seyler. sikayet gelince kapatilir. heryer icin gecerli birsey gerci ama onlar biraz daha hassasti ben IRC icin girmistim oraya. Sonra vazgectim IRC kullananlardan hic duzgun amacli kullanan gormedim datacenter ne yapsin.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapan kişiler yüzünden genelleme yapman yanlış olur bence.
ayrıca angelnetworkz.com buldum. managed reselleri olduklarını söylüyorlar.
fiyatlar managed a göre daha ucuz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
angelnetworkz 1 sene once butun dunyayi dolandiran bir sirket. siteleri hala acik demek ki. webhostingtalk.com da bir search edersen guzel topikler bulursun. :)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğin doğru olabilir. bir tanıdığım oradan sunucu kiraladı. p4 2.8 yerine celeron 2.8 takmışlar makinaya.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dedigim gibi search yap. 100 sayfa uzunlugunda topikler vardi kapanan serverlarin paralari ne zaman geri donecek diye bin kisinin serveri filan kapandi ve belli plana gore geri odeyeceklerdi ama yuzbinlerce dolar, sanmiyorum odenmedi konu ortuldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5