İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Manchester United-Chelsea Maçını Canlı İzle

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1060_B_drogba001.jpg

Şampiyonlar Ligi’nin sahibi bu akşam Moskova’da belli olacak. İki İngiliz ekibi Manchester United ile Chelsea kapışmasının galibi aynı zamanda toplam 310 milyon doları da kasasına koyacak. Luzhniki Stadı’nda TSİ 21.45′de başlayacak maçı Slovak hakem Lubos Michel yönetecek. Maçı Canlı İzlemek için devam ediniz…

http://www.sampiyonlar-ligi.net/izle.html adresine tıklayın keyfinize bakın :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
maç süper izleyin derim

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu ilker yasin denen adam yüzünden bu maçlardan da soğuyorum. D-smart ta şamp. ligi maçlarını veriyor, bu adam yoksa yeminle almayı düşünüyorum.Adamın her maçta alakasızca feneri araya sokması beni çıldırtıyor, ben Manchester United-Chelsea maçını izliyorum adam feneri anlatıyor.Kardeşim feneri izlemek istesem fb tv yi açar izlerim

ronaldo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spikerler geberticek beni zaten.
ama manchester kazandı iyi oldu.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spiker Manchester'a yasakpara falan oynamış galiba. Drogba şut çekicek ordan şut çekerse çok kötü diyo(sonra farkedip kötü ama niye kötü? manchester için kötü.. gibi bi banker yakup kıvırması yaptı) manu atağa kalkınca gaza geliyo falan. Komikti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5