İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Manken Seçkin Piriler, bir lastik sitesinin reklamını göbeğine yazdırdı.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İşte raklamla ilgili basın bülteni:

Gün geçmiyor ki reklam dünyasında yepyeni fikirler, birbirinden cazip reklam kampanyaları karşımıza çıkmasın… Otobüslerin üzerine alınan reklamlardan, dolmuş ve taksilere kadar uzanan reklam sektörü son olarak insan bedenini seçti.

Amerika’da alnına reklam alan adamın ardından Türkiye’de de bir ilk gerçekleşiyor… Üstelik bu kez ilanın yeri göbek… Evet! Yanlış duymadınız göbek… Ünlü manken Seçkin Piriler’in göbeği hem de…

İnternet üzerinden oto lastik ve çelik jant satışı yapan Lastix Firması’nın reklamını göbeğine dövme şeklinde yaptıracak olan Seçkin Piriler; “Lastix Firması’nın ilanını göbeğime dövme yaptırarak Türkiye’de bir ilk’e imza atmaktan mutluluk duyuyorum. Bir aylık bir kampanya olacak bu. Ve bu reklam karşılığında göbeğimin değeri 10.000YTL… Bu arada kış geliyor. Sürücüleri kar lastikleri almaları için uyarıyorum” dedi.

2005 yılının Mart ayından bu yana kaliteli ürün ve uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren Lastix Firması www.lastix.com adresinden satışlarına devam ediyor.

spiriler021020061.jpg

spiriler021020062.jpg

kaynak : haberturk.com

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bununla ilgili İngiltere'de bir kampanya olduğuna dair birşey duymuştum.
Genç kızların göbeklerine site ismini yazıp meydanlarda dolaştırıyorlarmış.
Getirisi iyidir herhalde :p

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kim yazmışsa kötü yazmış, bana getirin daha güzel şekilli yazar güzel bir font kullanırım.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alacağı parayı 10,000 $ olarak söylemişdi dün haberler :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Lastik sitesi yerine sizin sitenizin adının yazdılığını bir düşünsenize. :)
Olay olurdu. Cepleri doldururduk :)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seçkin Piriler açısından değilde lastix açısından düşünürsek süper. Adamlar iyi reklam yapmış oldular bu sayede ve bu reklam için 10000 Ytl ya da dolar az bile.Ama bundan sonra bir firma yaparsa onun getirisi bu kadar olmayacagı için fiyat konusunda birşey diyemeyecegim..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
reklam iyi de, eşşekler 10 bin dolar vermiş adam gibi yazacak birini bulamamış mı?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Tuğba Özay benim siteyi göbeğine yazıp sokağa bir çıksa. Allah derim :p
Çuvalı hazırlarım paraları koymak için. :d

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski hatunuma mesaj çektim, göbeğine reklamımı alır mısın ? diye cevap bekliyorum :p

S

Sycho

Misafir
bunu oraya yazani merak ediyorum.. 1 gecede mi yazmis sabah mi yazmis acaba..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tıklama başına para alıyorsa vay seçkin pirilerin haline, çok tıklama alır çünkü :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5