İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Manşet Sistemleri wordpress özell..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Çok güzel olmuş teşekkürler, bende yakin zamanda boyle birsey hazirlamayi dusunuyordum (kendim icin) hazir yapilmis oldugunu gorunce cok sevindim ve şunu kullanmaya karar verdim;

http://www.volkanatabey.com/manset9.rar

Bunun icinde 2 farklı problemle karsilastim,
1. script table_prefix degerini kullanamiyor, ben bu problemi ".$table_prefix." yazan kisimlari wp_ ile degistirerek çözdüm.
2. Script henüz taslak olan konularıda listeliyor, bu nedenle sorguyu değiştirmek gerekiyor. Ben kirmizi kismi ekleyerek sadece yayimlanmis konuları cektirdim.

Kod:
$resim = mysql_query("SELECT * FROM wp_postmeta LEFT OUTER JOIN wp_posts ON wp_postmeta.post_id = wp_posts.id Where wp_postmeta.meta_key='[COLOR="Blue"]Thumbnail[/COLOR]' [COLOR="Red"]and wp_posts.post_status='publish'[/COLOR] ORDER By wp_postmeta.post_id DESC Limit 4");

Mavi ile belirttigim kisim, Özel alanlarda resim URLsi olarak belirttigimiz kisim, ben Thumbnail olarak kullaniyorum, siz farkli bir deger tanimlamis olabilirsiniz.

Ayrica Select * from ile baslayan sorguda yildiz yerine sadece kullanilacak kisimlari secmek daha iyi olurdu topu topu 4 sorgu olsada bunu aliskanlik etmek daha dogru, performans acisindan ilerde sıkıntı yasamazsiniz (problem degilde bu bir oneri)

eloman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
manşetlerin demo ları yada screen olsa idi süper olurdur ?

vatabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha fazla yorum dha fazla tavsiye lütfen..

vatabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet e ne olmuş böyle çok ilgisizleşmiş hiç yorum yapılmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi