İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Map24 Destkop ve Mobil Harita Programı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
İşimiz gereği gerek Destkop bilgisayarda gerekse Mobil PDA larımızda kullandığımız map24 türkçe destekli harita programını sizlere de faydası dokunur diyerekten ve bilmeyen arkadaşların öğrenmesi maksadıyla aşağıda paylaşıyorum. Program çok kapsamlı türkçe ara yüzü mevcut bazı özelliklerini siteden alıntı yaparak aşağıya c/p yapıyorum. Umarım işinize yarar.

map24desktop_display.gif

* Cadde seviyesinde haritalar; Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika
* Kullanımı Kolay
* 15 den fazla Dil seçeneği
* Hızlı ve detaylı harita görüntüleme
* Şehir Haritaları
* Tek satırdan arama yapabilme özelliği
* Rota Planlama
* İlgi Çeken Mekanlar, oteller, restaurantlar, eczaneler...
* Kişisel Adres Defteri yaratabilme ve servisler arası aktarabilme
* En güncel harita datası
* 2 ve 3 Boyutlu görüntüleme

Örnekler
> 3Boyutlu Görüntü
> 2Boyutlu Görüntü
> İlgi Çeken Mekanlar
> Arama Sonuçları

Map24-Destkop indirmek için Tıklayınız.
Not : Cep telefonu veya PDA nıza indirmek istiyorsanız sayfanın altında bulunan işletim sistemi seçimini yaptıktan sonra indirebilirsiniz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
rica etsem soruyu biraz daha açabilirmisin acaba ?

Gayet tabi , Örnek olarak benim istanbulda bir iş yerim var. Bu iş yerini bu harita üzerine yazabiliyormuyum kendim ? Google Earth de böyle bir mevzu var.Giriyorsun bilgileri Onaylandıktan sonrada herkes görüyor seni. Mesela taksi durakları falan var ATM ler var. Bunlar gibi bizde girebiliyormuyuz kendi iş yerimizi demek istedim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
mesajının ardından bi araştırma yaptım, böyle birşey mümkün lakin bunun için bir ücret talep ediyorlar sanırım. Kendi sitelerinde şöyle birşey yazmakta.

Map24 sayfasında otelinizin, benzin istasyonunuzun, dükkanınızın veya restaurantınızın yerini belirtebilirsiniz.

Map24 size, bulunduğunuz bölgede interaktif reklam yapabilme gibi çok özel reklam seçenekleri sunmaktadır.
Hemen şimdi bizimle temasa geçiniz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mesajının ardından bi araştırma yaptım, böyle birşey mümkün lakin bunun için bir ücret talep ediyorlar sanırım. Kendi sitelerinde şöyle birşey yazmakta.

Bu mesajın üzerine birde mail atıyım dedim. Cevap aşağıda.

Sayın Yetkili,

Eğer işyerinizin, Map24 portalinda gorunmesini istiyorsanız en az 25
adet lokasyon veya üzeri zincir magaza veya işyeri olması gerekiyor.
Yani tek bir lokasyonu giremiyoruz. Eğer istediğiniz, kendi web
sitenizden Map24 Linkini kullanarak kendi işyerinizin adresini göstermek
istiyorsanız,o zaman ücretsiz olan Link2Map24 hizmetini
kullanabilirsiniz.

Saygılarımla,

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2005te 6 ay Almanyadaydım. Bir gün Almanya da Osnabrueckte okuldan Arkadaşlar mangal partisine çağırdı, adam çevresi ormanlarla çevrili bir patikanın en sonunda bir karavanda oturuyormuş, yol aynı fimlerdeki gibi sis, soğuk v.s. görüş 1mt.. kayboldum :) neredeyse ağlıycam.. smartphone'um ve map24 kurtardı beni.. mangal partisine gidemesem de dönüş yolunu buldum :).. Rüya gibiydi, yok kabus.. i

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5