İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Marangoz.Net Hakkında

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba arkadaşlar.

Biraz önce marangoz.net domainini kaydettim. Domaini sedoya parketmeyi düşünüyordum. Fakat bu şekilde yapmayacağım. Bir sayfa yapıp alt alta 10 tane marangoz atolyesi-işyerinin tanıtımını yapacağım.

İleride ne olacak gibi bir soru sorabilirsiniz. Evet marangoz işyeri rehberi olarak kullanılacak sitede bu daha önce sitede tanıtılan 10 marangoz işyeri ilk sırada yerini alacak.

Sizden isteyeceklerim:

Marka / İşyeri Adı
1 Adet Main resim ve ürün veya işyerinize ait 5 resim. (400*300px)
Tanıtım Özeti
Tanıtım Metni
Adres : İl / İlçe / Köy-Mahalle
Telefon - Fax -Eposta -Web adres
Yetkili Adı

Önemli Bilgi : Yukarıdaki Bilgileri Düzenli Bir Formatta verecek daha fazla kişiye de yer veririm. Yani siz verin tanıtımınızı..

site tasarımı ve rehber olması için geçerli güncellemeleri tamamlanıyor.

www.marangoz.net

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Genel anlamda basit, sade ve anlaşılır bir site ama benim tarayıcıda hedarda bulunan türkçe karakterler bozuk çıkıyor "Türkiye'nin Ä°lk ve Tek Marangoz Atolyeleri Rehberi" ve karakter rengi siyah olduğu için pek okunmuyor. Hayırlı olsun

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel anlamda basit, sade ve anlaşılır bir site ama benim tarayıcıda hedarda bulunan türkçe karakterler bozuk çıkıyor "Türkiye'nin Ä°lk ve Tek Marangoz Atolyeleri Rehberi" ve karakter rengi siyah olduğu için pek okunmuyor. Hayırlı olsun

sanırım phpmyadminle alakalı bir sıkıntı var. 2 gündür bu şekilde. kodlama ile ilgili değişiklik ve güncellemeyi yapacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5