İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marez gibi ben senin..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Ya marez bi oyun indirelim dedik. tam 2 saattir oyunun install'i sadece %40 doldu :D yok arkadaş REPACK indirmeyeceksin indireceksende..
Huzur orjinalde yemin ediyorum.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hiç bişey olmaz olmazsa nick mick yazıyolar, misal geçen bende bi program kurdum her yeni dosya açılışında en tepeye ohyeah yazıyo :D

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Nerden indirdiğine bağlı ustam.Güvenilir sitelerde var Fuloyun gibi.Site benim değil sadece öneride bulunmak istedim

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bikere bende bişey indiriyordum ne indirdiğimi hatırlamıyorum ama gamepad ile 2 kişi oynanan oyun arıyordum sanırım.

150mb kadar indirdim, sonra bir baktım rar dosyasına içinde full mp3 var :S

Adam bide not koymuş, gerçek download linki burdadır, burdan indirin, herkes işini yapsın diye. Sağlam bi sövmüştüm valla, halada söverim bu mantık anlayışına sahip paraya doymayanlara :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
torrenti keşfettim, 2-3 haftada 10 tane full oyun indirdim, torrenti deneyin gençler, huzur torrentte :D

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Arkadaşlar kesinlikle torrenti tavsiye ederim,

Film, dizi, müzik, oyun indirin indirebildiğiniz kadar.

ss waffen

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
torrent olayı upload ısını bıtırıcek yakında

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Eğer indireceğiniz oyunların boyutu yüksekse torrenti kullanmakta fayda var.
Bilgi:
TORRENTler aslında sadece indirmek istediğimiz dosyaya ulaşımı sağlayacak 1-2 Kilobayt boyutunda .torrent uzantılı dküçük boyutlu bir link(magnet) dosyalarıdır.

Bu teknoloji sayesinde yüksek boyutlu dosyalar ufak parçacıklar halinde torrent ağlarından, internet hızınıza ve torrent kaynağının(seeds) çokluğuna göre bilgisayarınıza yüklenir. Örneğin 650 Megabayt lık ve bol miktarda beslenme kaynağına sahip bir oyun isosunu 1024 ADSL bağlantı hızı ile ortalama 100kpbs ile 2 saat civarında indirebilirsiniz. (Denenmiştir )

Daha önce tekrarladığım gibi indirme işlemine başlamak için gereken yanlızca ufak torrent başlangıç dosyasını bilgisayarınıza birkaç saniyede indirip, torrent programı ile seçmektir.
Bu torrent dosyasını browseriniz yahutda başka bir programla indiremezsiniz. Yanlızca torrent porgramları kullanarak indirebilirsiniz.
Ben sizin için kendi kullandığım ve Öneri ettiğim en iyi torrent programlarından birini de buraya ekliyorum.

Torrentlerin en güzel özelliklerinden biri de indirme sırasında download hakkında her türlü bilgiyi alabilirsiniz veya durdurup devam ettirebilirsiniz. Ayak bağı olmaz. Bundan böyle sahip olmaya çalıştığınız program veya oyunlarınızı hatta filimleri torrent sayesinde, bağlantı hızınız ve kaynak sayısına göre rapidde silinme ya da başka bir dert olmadan indirebilirsiniz. Denemenizi öneririm. Birçok dosyanın torrenti kolaylıkla bulunup hızlı bir şekilde indirilebiliniyor...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
.torrent dosyasının inmesi 2 saniye bile değil:D
sonrası 1 günlük işkence, eğer int. hızınız yüksekse çok zevk alacaksınız torrentten:D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İyide torrent zaten yıllardır olan ve revaçta bir paylaşım. Siz yeni keşfettiğiniz için enterasan geliyor haliyle. Torrentte çok sahte içerik oluyor, virüs oluyor bu yüzden torrent varken upload sitelerine yöneldi çoğunluk.
Torrent ise upload sitelerini bitiremez. Çünkü zaten torrent çılgınlığı varken upload siteleri çıkmıştı ;) Kısacası upload siteleri torrenti bitirir bitirirse tersi olmasına imkan yok. Çünkü upload siteleri para kazanma yeri olduğu için güvenlilir dosya yüklüyor herkes. Oyun bozuktu, program virüslüydü derseniz o sitenin itibarı kayboluyor. Ama torrent öyle değil.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Torrent öyle ahım şahım bişey değil. Oyunlarda değil, Filmlerde kullanacaksın torrenti. İşin içine install girdiğinde torrentte çılgın virüsler var.

• Like
Reactions: Eif

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
torrenti kullanmak isteyenler %100 Türkiye ' nin kaliteli sitelerinden davetiye verebilirm.

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Torrente bi bulaştım o da bana bulaştı :D o gündür bu gündür birbirimize bulaşmıyoruz :p

google amcaya soru sormayı bilince cevabını çok güzel veriyor bizde geçinip gidiyoruz

oyuncum26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnternet'de keşfettiğimde benim için yeni bir dünyanın açıldığı vakitti torrent kullanmaya başladığım zamanlar.Böyle bir sevinci birde Firefox da yaşamıştım sanırım :) Türkiye'de kaliteli torrent siteleri var, onlardan çekin.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eğer indireceğiniz oyunların boyutu yüksekse torrenti kullanmakta fayda var.
Bilgi:
TORRENTler aslında sadece indirmek istediğimiz dosyaya ulaşımı sağlayacak 1-2 Kilobayt boyutunda .torrent uzantılı dküçük boyutlu bir link(magnet) dosyalarıdır.

Bu teknoloji sayesinde yüksek boyutlu dosyalar ufak parçacıklar halinde torrent ağlarından, internet hızınıza ve torrent kaynağının(seeds) çokluğuna göre bilgisayarınıza yüklenir. Örneğin 650 Megabayt lık ve bol miktarda beslenme kaynağına sahip bir oyun isosunu 1024 ADSL bağlantı hızı ile ortalama 100kpbs ile 2 saat civarında indirebilirsiniz. (Denenmiştir )

Daha önce tekrarladığım gibi indirme işlemine başlamak için gereken yanlızca ufak torrent başlangıç dosyasını bilgisayarınıza birkaç saniyede indirip, torrent programı ile seçmektir.
Bu torrent dosyasını browseriniz yahutda başka bir programla indiremezsiniz. Yanlızca torrent porgramları kullanarak indirebilirsiniz.
Ben sizin için kendi kullandığım ve Öneri ettiğim en iyi torrent programlarından birini de buraya ekliyorum.

Torrentlerin en güzel özelliklerinden biri de indirme sırasında download hakkında her türlü bilgiyi alabilirsiniz veya durdurup devam ettirebilirsiniz. Ayak bağı olmaz. Bundan böyle sahip olmaya çalıştığınız program veya oyunlarınızı hatta filimleri torrent sayesinde, bağlantı hızınız ve kaynak sayısına göre rapidde silinme ya da başka bir dert olmadan indirebilirsiniz. Denemenizi öneririm. Birçok dosyanın torrenti kolaylıkla bulunup hızlı bir şekilde indirilebiliniyor...

program linki nerde kardeş ? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi