İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marez Paylaşımlar Neden Daha çok hit alıyor ?

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar merhaba,

Ankara ile ilgili forum açtım,hiçbir marez paylaşım yok.Ziyaretçi sayım gitgide artıyor ama üye olan yok.Sizce üye için marez paylaşım ekliyeyimmi ? Yoksa hiç bulaşmadan firma,yemek tarifleri,haber,üniversite konularımı ekliyeyim ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yok ekleme. ama üye yapmak için biraz kandırmaca kullan.

izletbana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense falan yoksa kategori yaparak eklemenizde fayda olacaktır. Ama adsense varsa banlanırsınız

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
cep telefonu için en güzel duvar kağıtları konusu aç. üç beş satır yaz indirmek için üye ol yaz .buna benzer yollarla üye artırabilirsin.

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Üye Olduktan Sonra Bişey Göremediği Taktirde Basacakları Küfürleri Hesaba Katmadın Kanımca Zubar

Üye Toplamak İçin Bu Tür Yollara Basvurmamasını tavsiye ederim insanları kandırmakla yüksek yerlere varılacak bir yöntem olduğunu düşünmüyorum

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
doğru ama kötü söz sahibine aittir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
paylaşımların hit paylaşımlar ise, konuları görüntülemeleri için üye olunuz ibaresini ekleyiver, web dünyası çok geniş, ücretsiz free lisans ile indirilebilen programlar oyunlar paylaş, webmaster bölümü aç, bunlar hit getirir, üye çekersin

MasterBora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez paylaşım yapmak hiç bir etik kuralla bağdaşmayan tamamen "HIRSIZLIK" diye nitelendirebileceğim utanç verici bir olay.. Onlarca insannın alın terinin olduğu işleri hırsızların paylaşıma açması gerçekten sinir bozucu bir durum.

Hele birde marez paylaşımın altına EMEĞE SAYGI! yazmıyorlarmı.. deli oluyorum arkadaş..

Her neyse sitenizdeki ziyaretçilerinizi üyeye çevirebilmek için yaratıcı fikirler oluşturmanız ve bu fırsatı değerlendirmeniz gerekiyor.. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi "sallama, kandırmaca" yapmayın. Bu şekilde kaliteli bir şey yapamazsınız.

Umarım anlatabilmişimdir..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ankaranın yerel gazetelerine reklam ver, adwords kullan, ankaranın orasına burasına site adresini yaz, otobüs dolmuşlar iyi reklam yerleridir.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
cep telefonu için en güzel duvar kağıtları konusu aç. üç beş satır yaz indirmek için üye ol yaz .buna benzer yollarla üye artırabilirsin.

İlk defa bir yorumuna katılmıyorum üstadım. Geçen birşey indiricektim 150mb dosya download ettim içinden istediğim şey yerine mp3 şarkılar çıktı :S

Tam bir şoktu valla hem illegal içeriği soktular bilgisayarıma, hemde adam not yazmış metin belgesinde, gerçek download linkini vermiş, içinede herkes kendi işine baksın, gerçek download linki şudur vs. bişeyler yazmış.

Tam anlamıyla delirdim yani hotfileden 1-2 cent kazancam diye adamlar ne kadar alçalmışlar :S

Eğer konu başlığına gelirsek, şöyleki adam openoffice programı için bir forum sitesine girmez, zaten bedava gider kendi orjinal sitesinden download eder. Ama bir microsof office 2007 için marez sitelerine gider. Office porgramları kullanmayan bilgisayar var mı? Basitce böyle olayın özü.

Siteniz Ankara ile ilgili gerçi ama, spartakus: gods of the arena dizisi geçen hafta başladı ve bir dizi izleme sitesinde gördüm 1 haftada tam 250bin kişi izlemiş diziyi. Gerçekten inanılmaz br rakam bence. Yabancı dizlerle ilgili bir bölümde hit getirebilir size. Fragman, oyuncu tanıtımı vs verebilirsiniz.

Saygılar...

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
millet olarak ücretsiz her türlü şeyi kabullendgmz için marez paylaşımlar daha çok ilgi çekiyor...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Üye toplamak için çoğu site yarışma düzenliyor.50-100 TL 500 veren bile var :) fakat yarışma bitince parayı vermiyorlar.konuyu siliyorlar.Deneye bilirsin.Etkili oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi