İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marez ve db

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Forum kurallarında marez yasak, websitelerinin içeriği (database) satılıyor bu nasıl marez kategorisine girmiyor ? youtube videolarının listesi marez listesine girmeyebilir, çünkü herkese açık bir sistem, fakat forumda satılan bir çok database marez ile aynı kapsamda değil mi ? Gördüğüm kadarıyla bu database leri satanların hemen hepsi başkasının sitesinden çalarak bu işi yapıyor, kendisi tek tek girmiş veya girilmesini sağlamış değil.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Forum kurallarında marez yasak, websitelerinin içeriği (database) satılıyor bu nasıl marez kategorisine girmiyor ? youtube videolarının listesi marez listesine girmeyebilir, çünkü herkese açık bir sistem, fakat forumda satılan bir çok database marez ile aynı kapsamda değil mi ?

Bu konuda bir kaç kişiyi uyarmak istedim ama konu baltalıyor oldum. Senin tabirinle Kase derki:) "sonuna kadar haklısın"

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Genelde db leri baska sitelerden yürütüyorlar. Ama aralarinda kendi db lerinide satanlar var. Bunlari tabi aralarindan secmek zor. O yüzden db satislarinin yasal olmamasi gerekir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu tur yani sizin yazdiginiz turden cok mesaj var forumda "buna niye izin veriyorsunuz" seklinde.
Izin vermiyoruz, ancak he mesajin icerigi ile detayli ilgilenecek vaktimiz olmuyor.
Bize elle tutulur bir sikayet ile gelindiginde konu ile ilgileniyoruz.
Ek olarak tavsiyemiz, bu yasadisi satislari hemen ilgili kurumlara iletmeniz, sonucta bu bir hirsizlik ise cezalandirilmalidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5