İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Marka Alan Adı Almak Hakkında Aklıma Takılan

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Bir site açmak istiyorum sadece bir şey hakkında. Fakat bunu da açabilmem için marka adının da geçmesi gerekiyor domainin içinde. Mesela audiotomobilleri.com sallıyorum. Ben böyle marka adı içeren alan adı alsam ve içerisinde o markanın tanıtımını yapsam başka hiçir şey değil sadece tanıtımını yapsam ve mallarıyla ilgili övecek yazılar yazsam başıma iş alır mıyım? Hukuki işlem vs başlatırlar mı? Kötüleyici bir şey yapmayacağım sonuçta reklamlarını yapacağım ama aklıma takıldı yine de.

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
fox.gen.tr ve facebooks.gen.tr de bende sorun yok bende birşey olmuyor.

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin sitelere bakayım dedim de ikisine de ulaşamadım içerik yok sadece alan adı sende sanırım. Ben yayın yapacağım işte onu merak ediyorum. Gerçi sadece alacağım markanın reklamını yapacağım ama sorun olur mu bilemedim.

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Senin sitelere bakayım dedim de ikisine de ulaşamadım içerik yok sadece alan adı sende sanırım. Ben yayın yapacağım işte onu merak ediyorum. Gerçi sadece alacağım markanın reklamını yapacağım ama sorun olur mu bilemedim.

foxa ben bende size satabilirim diye mail attım birşey olmuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5