İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Marketiva ve Forex hakkında

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Forex ile ilgilenmeye çok merakım var ve araştırmalarımın dışınad MSN den sormak istediğim bazısorular var sabır gösterip cevaplayabilecek arkadaşlar varsa çok sevnirim. MSN adresim. egemenhoca [(@)] hotmail.com teşekkürler

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
burda sorarsanda bilenler cevaplamaktan mutluluk duyar:)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman ilk soru benden gelsin. 3500YTL fazladan param var. Minimum risk ile maximum ne kadar kar yaparım ortalama?
Batma ihtimalim nedir?
Zarar görmeden kazanma ihtimalim nedir?
Yada daha farklı olarak sorayım soruyu.
Anaparayı yemeden kar edebilme ihtimalim nedir?
Daha önce iyi paralar kaldıran arkadaşlar varmı ve sizce 3500YTL bu iş için nasıl bir para, fayda sağlarmı?

Ayrıca borsadaki gibi bu iş içinde eğitimli portföy yöneticileri varmı resmi olarak paramı teslim edebileceğim?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
O zaman ilk soru benden gelsin. 3500YTL fazladan param var. Minimum risk ile maximum ne kadar kar yaparım ortalama?
Batma ihtimalim nedir?
Zarar görmeden kazanma ihtimalim nedir?
Yada daha farklı olarak sorayım soruyu.
Anaparayı yemeden kar edebilme ihtimalim nedir?
Daha önce iyi paralar kaldıran arkadaşlar varmı ve sizce 3500YTL bu iş için nasıl bir para, fayda sağlarmı?

Ayrıca borsadaki gibi bu iş içinde eğitimli portföy yöneticileri varmı resmi olarak paramı teslim edebileceğim?

forexle ilgili herangi bi bilgin varmı?

yok diyeceğini tahmin ederek deneyimlere göre o parayı kaybetmen tam 1 saatini alır işte belki şansa para 7000 e çıkar ama 5 doalara iner ogün içinde

minimum risk diye birşey yok nekadar risk okadar para var

ana parayı kullunmadan nerde kazanç elde etmişsinki:D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Eğer Marketiva ödemede sorun çıkarmazsa ikiye katlarım hehe, ama Amerika'da hesap açmıyorlar. Bu da ayrı bir soru işareti, ama bu haysiyetsizler bana Türkiye'de de açmamışlardı, dağıtıcam ortamı ondan açmıyorlar. Marketiva fazla iyi, sınırsız elinde tutmanı sağlıyor 1:100 kaldıraca. 3500 dolar yatırıp 1000 dolar yatırıp beklersin istediğin kadar, -250 pip yemedikçe. Biraz "too good to be true". Deneyen var mıdır bilmem, 3500 doları hangi cehennemin bir adasında kurulduğu belli olmayan bir yere yatıran olmamıştır heralde.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Eğer Marketiva ödemede sorun çıkarmazsa ikiye katlarım hehe, ama Amerika'da hesap açmıyorlar. Bu da ayrı bir soru işareti, ama bu haysiyetsizler bana Türkiye'de de açmamışlardı, dağıtıcam ortamı ondan açmıyorlar. Marketiva fazla iyi, sınırsız elinde tutmanı sağlıyor 1:100 kaldıraca. 3500 dolar yatırıp 1000 dolar yatırıp beklersin istediğin kadar, -250 pip yemedikçe. Biraz "too good to be true". Deneyen var mıdır bilmem, 3500 doları hangi cehennemin bir adasında kurulduğu belli olmayan bir yere yatıran olmamıştır heralde.

angelo belki biliyosundur marketiva 1000 dolar üzeri oynamamıza izin veriyormu

bide o 1000 dolar istediğin kadar bekle olmaz yen paunt oynayın görün bekliyebiliyomusunuz:D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yenden uzak duracaksın. Oynadı mı tutulmuyor, durdu mu gitmiyor. Japon işiyle oyun olmaz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yenden uzak duracaksın. Oynadı mı tutulmuyor, durdu mu gitmiyor. Japon işiyle oyun olmaz.

soruyu bidaha sorıyım bari :D Marketivada hiç 1k üzeri işleme girdinmi ,1000 üzeri parayla işlem yapamıyoruz falan dendi de merakettim o anlamdamı söylendi

edit: yen grafiklerine baktım şimdi hakkaten en tutrasızları onlar demekki paunttan kaynaklanmıyomuş kaybetmem:D

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar bende epeydir. Forex ile ilgilenmekteyim, planlı şekilde 2-3 aydır oynuyorum.
Yalnız son forumlarda karşılaştığım bazı konulara istinaden Hedefonline daki tüm paramı tedirgin olduğumdan çektim.

Şuan firma arayışındayım. Acaba hangi firmayı seçebilirim .

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Paund sağlam evet. Bilmem neredeki ada derken ipucunu verdim zaten, 1000 dolar yatırmadım marketivaya. yatırılmasını da tavsiye etmem:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ekranalntsgm5.jpg

marketivanın zenginleri :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
mathiaxbars - Angelo benim sorum konusunda bir fikriniz var mı acaba...

evet ona bakıyordum şu anda ama tam güvenilir diye tabir edilebilen bir yer yok hedefonline a bende geçmeyi düşünüyodum dediğiniz üzerine hayal kırıklığına uğradım ama

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=2106&page=219

buraya yani

http://www.hisse.net/forum/forumdisplay.php?f=130

bu bölüme bakarsan isteiğin firmayla ilgili isteidiğini bulabilirsin hatta üye olmanı tavsiye ederim ciddi anlamda ilgileniyorsan tabi

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
www.saxobank.com yabancılar arasında sağlam popülerlerdendir. Ama düşük hesaplı açılmıyor sanırım. Gerçi düşük hesaplı açan bir Marketiva var işte, ondan öyle popüler oldu. 1000 dolardan düşük paraya hesap açanlarda her zaman bir şüphe olur kafada o yüzden bilemiyorum. Senin büyükse portföy Saxobank kullanabilirsin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende marketivayı bi programından seviyorum çok kullanışlı yoksa hakkaten marketivayla iş yapılmaz labali bi şirket ... Bide milletin dediğine göre şirketler para çok artmaya başlayınca bi bahaneyle hesapları siliyorlarmış bende bi bulamadım güvenebilceğim şirket

eylos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muhabbetlere bak bee. Siz muhabbet ederkeb irs sürü şey öğrendik. Teşekkürler.

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bi zamanlar marketiva kullanıyordum bıraktım artık bulaşmıyorum bu işlere hastalık gibi bi şey :)
firma olarak http://www.triafx.com/ tavsiye edebilirim üyelerine genesis diye bi program veriyorlar bu program sayesinde son saniye gelişmeler yorumlar sinyaller vs. var ayrıca sitede türkçe piyasa yorumlarıda bu programdan yaralanmak için en az bi 500-600 ytl lik hesap açmanız gerekiyordu en son bildiğim bide ytl/usd yada altında oynayabiliryorsunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5