İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Marketiva withdraw

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce Marketiva'dan para çekme işlemi yapan oldumu?
Yardımcı olabilecek varmı...

I

Illumina

Misafir
Kimlik ve fatura ile adres doğrulaması yapman gerekli scan edip.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam o işlemleri zaten yaptım...
Ödeme aldınızmı daha önce... Banka numarası kısmına şube koduyla birliktemi girices. Nasıl yapıcas yardımcı olabilirmisiniz?

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Tamam o işlemleri zaten yaptım...
Ödeme aldınızmı daha önce... Banka numarası kısmına şube koduyla birliktemi girices. Nasıl yapıcas yardımcı olabilirmisiniz?

Para çekme işlemi yapan oldumu?Panka numarasını şube koduyla giriyorum kabul etmiyor.Hangi numarayı yazmak gerekiyor.Sadece hesap numarasımı yoksa İBAN mı yazmak gerekiyor oraya.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
konu hakkında forumda bilgi bulunmadığı için konuyu kitlemiyorum belki biri bilgi vermek ister

trader_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka havalesiyle para gönderip para çekmek isteyenler için en baştan anlatıyorum.Bu arada 65$ yatırmıştım bugün 1000$ çektim.Yalnız para gelirken 1000$ için 16$ kesinti oluyor.

Örnekle anlatayım.Örneğin live forex kısmında 1100$ ınız var ve 1000$ çekmek istiyorsunuz.Öncelikle platformdan account center a giriyoruz ve sağ kısımda yer alan Transfer Funds a giriyoruz From Desk kısmından live forex i seçiyoruz.To Desk kısmından da default u seçiyoruz amount a çekeceğimiz miktarı giriyoruz.(Bu işlemi yaparken çekeceğimiz paraya 14 dolar ekliyoruz çünkü marketiva banka havalesiyle para çekerken 14$ alıyor.1000$ çekeceksek 1014$ olarak giriyoruz.)Daha sonra transfer e basıyoruz.Çıkan sayfada işlemi onaylıyoruz.Tekrar account center a giriyoruz ve sağda yer alan Withdraw Funds a basıyoruz.Açılan sayfada Withdrawal by Wire Transfer e basıyoruz karşımıza çıkan formda heryeri dolduruyoruz.Yalnız dikkat edilmesi gereken Account №: da havaleyi hangi hesapla yapmışsak o hesap numarasının İBAN numarasını giriyoruz.(İBAN yerine normal hesap numarasını yazmayın marketiva kabul etmiyor.)Başka hesap numarasıyla çekmeye kalkışmayın havale isteği geri çevriliyor.Bank SWIFT Code ve Bank Routing № kısmı ise her bankanın swift kodu ve Bank Routing № var bankanızdan öğrenebilirsiniz.Amount: a miktar yazıyoruz 1014$ tranfer etmiştik onu giriyoruz.Remember this data and use it to pre-fill the form next time, so I do not have to type-in all the data again. kısmını işaretlerseniz bir daha para çekerken formu doldurmak zorunda kalmıyorsunuz sadece miktar yazıyorsunuz.Withdraw funds a basıyoruz ve işlemimiz bitiyor.Daha sonra bir e-mail geliyor ve işlemi kabul etmiyorsanız.Oradaki linke mesaj gönderiyorsanız.İşlemin devam etmesini istiyorsanız hiçbirşey yapmıyorsunuz.2-3 gün içerisinde paranız hesabınıza gelmiş oluyor.
Herkese bol kazançlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hemen teşekkürlerimi sunuyorum... marketivaya para yatırdım ama salıncak gibi aynı paraya geri dönüyorum dakkasında geri düşüyo belki ilerde bende sizin gibi çekebilirim:)

trader_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi saatlerde işlem yapıyorsunuz?Ben mesela çok sistemliyim işlem yaparken veri geleceği zaman kesinlikle işlem yapmıyorum.O nedenle büyük hareketlerden kendimi korumuş oluyorum.Aşağıdaki linkten verilerin geliş zamanlarını takip edebilirsiniz.

http://www.paritem.com/yorum/okanaybar.htm

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hangi saatlerde işlem yapıyorsunuz?Ben mesela çok sistemliyim işlem yaparken veri geleceği zaman kesinlikle işlem yapmıyorum.O nedenle büyük hareketlerden kendimi korumuş oluyorum.Aşağıdaki linkten verilerin geliş zamanlarını takip edebilirsiniz.

http://www.paritem.com/yorum/okanaybar.htm

hımm ben baya acemiyim her saat işlem yaapabiliryorum:D Şimdilik bi 100 dolar yatırdım öğrendikten sonrada 1000 dolar yatırmayı düşünüyorum ... Yeni bişey daha öğrenmiş oldum veri girişi olurken işlem yapmamak:)

edit: bunuda öğrendiğim iyi oldu çünkü gün içinde kasıp %100 lük bir getiri sağlıyabiliyorum ama bazı zamanlar beklenmedik bi şekilde ani bir hareket oluyodu ondan kaybediyodum demekki haberler etkilomuş

trader_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm ben baya acemiyim her saat işlem yaapabiliryorum:D Şimdilik bi 100 dolar yatırdım öğrendikten sonrada 1000 dolar yatırmayı düşünüyorum ... Yeni bişey daha öğrenmiş oldum veri girişi olurken işlem yapmamak:)

edit: bunuda öğrendiğim iyi oldu çünkü gün içinde kasıp %100 lük bir getiri sağlıyabiliyorum ama bazı zamanlar beklenmedik bi şekilde ani bir hareket oluyodu ondan kaybediyodum demekki haberler etkilomuş

Sabah genellikle 9 gibi hareket olur.En önemli veriler genellikle 15:30 da gelir.En önemlisi ise ayın son günü 21:00 civarında gelen faiz kararıdır.Bu zaman dilimlerine dikkat edin.Bir anda para kazanmak yerine yavaş yavaş kazanılabiliyor.Ben karı gördüğüm anda alıyorum.Sistemimin dışına çıktığım anda bende zarar ediyorum.Eğer fazla para yatıracaksanız daha öncede yazmıştım burası marketiva olmasın bence.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Sabah genellikle 9 gibi hareket olur.En önemli veriler genellikle 15:30 da gelir.En önemlisi ise ayın son günü 21:00 civarında gelen faiz kararıdır.Bu zaman dilimlerine dikkat edin.Bir anda para kazanmak yerine yavaş yavaş kazanılabiliyor.Ben karı gördüğüm anda alıyorum.Sistemimin dışına çıktığım anda bende zarar ediyorum.Eğer fazla para yatıracaksanız daha öncede yazmıştım burası marketiva olmasın bence.

hangi firmayı önerirsiniz ... Ayrıca daha başka püf noktalarını bizimle paylaşırsanız çok sevinrim yazdıklarınızı aklıma kazıyorum resmen:)

trader_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi firmayı önerirsiniz ... Ayrıca daha başka püf noktalarını bizimle paylaşırsanız çok sevinrim yazdıklarınızı aklıma kazıyorum resmen:)

Aslında okadar çok firma varki Türkiyede olanlardan Hedefonline olabilir.Triafx te spread çok fazla ve komisyon alıyor işlemlerden spread 4 pips e geliyor neredeyse.Aslında yeni başladıysanız gündüz hiç işlem yapmayın akşamları piyasa durgun olur ciddi zararlar olmaz bu yüzden.Mesela akşam 19:00 da işleme başlayabilirsiniz.Tabiki verileri kontrol ederek.Karı gördüğünüz anda alırsanız.Bu şekilde 9-10 işlem yaparsanız gündüz yaptığınız işlem kadar olmasada risksiz şekilde kazanabilirsiniz.Önce 1 hafta akşamları olan işlemleri gözlemlemenizi tavsiye ederim.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabımı ocak / 2006 da açmıştım marketiva dan. identification ı onaylatmıştım. şu an tekrar aklıma geldi. biraz kurcalayayım dedim. hesabımda live forex de 7.5 $ varmış şu an onlarla biraz oynuyorum. ama bi kaç soru var aklımda. şimdi sadece para yatırdığın hesaba geri çekebiliyoruz. ee ben hiç para yatımadım bunu hiç çekemez miyim ? birde live forex de 7.5$ var birde live funds var. onda da 1$ ım var. live funds ile ne yapıyoruz :)

birde siz para yatırken hangi yolla yatırdınız ? wire transfer ile mi ?

bu arada biligiler için teşekkürler :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabımı ocak / 2006 da açmıştım marketiva dan. identification ı onaylatmıştım. şu an tekrar aklıma geldi. biraz kurcalayayım dedim. hesabımda live forex de 7.5 $ varmış şu an onlarla biraz oynuyorum. ama bi kaç soru var aklımda. şimdi sadece para yatırdığın hesaba geri çekebiliyoruz. ee ben hiç para yatımadım bunu hiç çekemez miyim ? birde live forex de 7.5$ var birde live funds var. onda da 1$ ım var. live funds ile ne yapıyoruz :)

cevap var mı arkadaşlar :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cuma günü çok heycanlıydı... %200 kaldıranlar oldu... bugün ise beklentilerrim yanlış çıkınca büyük kaybettim:)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorma firar Euro/Usd almıştım düştükçe düştü ama satmiyorum yükselecek :)

ama hala yukardaki sorularıma cevap alamadım :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

tam bilmesemde sanırım live funds nötr olarak orda duran para yani sen onu live forex e transfer edene kadar ne onla oynuyosun nede oynadıklarından etliniyor onu transfer etmek için

Account Center
Portfolio
Transfer Funds

orda istediğin yerden istediğin yere transfer ediyosun

para transferi olarak egold bozdurabilirim diyosan egold transfer et ama bence havale en temizi havale parası bankadan bankaya değişirken yapı kredi minimum rakama gelene kadar 50 dolar alıyor(30 dolar swift 25 ytl de bilmem ne için) minumum değeri geçersende %5 alıyorlar... Marketivadan para yollmak istediğinde ise 17 dolar istiyorlar

para yatırmasanda paranı çekebiliyosun yeterki 17 dolar havale parasını çıkar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5