İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mars telekom nerdedir nasıldır ?

hostmatik.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mars telekomun fiyatları ve kendisi hakkında bilgi verebilecek var mı ?

sitesini filan bulamadım açılmayan bi site onun mu değilmi anlamadım

teşekkürler

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
:) Üstad mars telekom nedir yahu ... İsminde hayır yok kaptı kaçtı gibi bilmem hayatımda ilk kez varlığını sizden duyuyor ve bende merak ediyorum...

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mars Telekom Hakkında

mars telekomun fiyatları ve kendisi hakkında bilgi verebilecek var mı ?

sitesini filan bulamadım açılmayan bi site onun mu değilmi anlamadım

teşekkürler

Merhaba

Mars Telekom'un sahibi sadecehosting'in sahibide olan Selçuk Bey ayrıca yeri Gülbahar Mahallesinin tam ucunda , yeni kurulan bir yer , nixcon kapandıktan sonra yaklaşım 200 sunucu oraya geçti ve DC genişledi ama daha çok eksikleri var mesela mars telekom üstünden cPanel lisansı almanız mümkün değil daha bu aşamada değiller ayrıca IP sıkıntıları var , bununda sebebi hiç bu kadar sunucuyu bir arada beklimiyorlardı sanırım.
Fiyatlarına gelince , Mbit başına 55 USD + kdv ve sunucu başınada elektrik v.s giderler için 25 USD + kdv istiyorlar ama tabi bu fiyatlar pazarlığa tabi yanlız elektrik fiyatında bir indirime gitmiyorlar.

Saygılar

Tuba Bilişim Ltd Şti

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İp bloğunu çözdüler diye biliyorum bi kaç arkadaşım şu an sorunsuz kullanıyor

NITEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

MarsDC ile yeni çalışmaya başladık aralıkta kurulmuş bir firma.. genellikle son kullanıcıya değil de satıcılara yönelik bir yer. Firmalar için çalışma alanları tahsis ediyorlar ve yedekli çalışıyorlar. İsteyenler ziyaret edebilir.. Veri merkezi içinde çift yedekli UPS yine yedekli soğutma sistemi, yerden yükseltmeli döşemeler, alttan soğutmalı ATX ve Rackmount formatlarında sunucu Raf ve kabinlere sahipler.

MarsDC üzerinde sunucu barındırma veya kiralama hizmetini Netinternet üzerinden ek hizmetlerle ve teknik destek ile alabilirsiniz. 0258 2646544 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

Netinternet - Volkan

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadecehosting in sahibi Selçuk un kurdugu bir DC ni.net.tr internetsahibi labina gibi firmalar orada sanırım.

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mars la kısa süre çalıştım kısa çalışmamın sebebı mars değildi ancak adamlar süper şiddettle tavsiye ederim

despon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Şuıan bakıldığından marsdc = sadecehosting olarak görünüyor. Türkiyede ki bir çok firmadan iyi bir firma olduğunu biliyorum. Bir kaç arkadaşım bu firma ile çalışıyordu. Fakat sizlere şiddetle çizgi telekom yani natro'yu tavsiye ederim. Fiyatları verdiği hizmetin yanında bir şey değil. 7 aydır natro ile çalışıyorum ve sıkıntı yok.

ffbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Daha önceden bazı datacenter ve hosting firmalarında çalışmış biri olarak sektörü takip etmemize rağmen Mars Telekom'u biz de bilmiyorduk.

Mars Telekom'u biraz tesadüfen keşfettik bizde. Esasen başka türlü keşfetme yolu da pek yok. Çünkü Mars Telekom son kullanıcıya direkt olarak satış yapan bir datacenter değil.

Datacenter Gülbahar mahallesinde Profilo AVM'ye ve Zincirlikuyu mezarlığına kuşbakışı 200-250 metre uzaklıkta.

7/24 personel bulunuyor datacenter'da, UPS, jeneratör ve klima sistemleri olması gerektiği kapasitede cihazlar. Yükseltilmiş taban da mevcut. Fiziki güvenliği de iyi.

Son 4 aydır sunucularımızı burada bulunduruyoruz. Aralarında önemli kurumsal müşteriler de var. Genel olarak memlunuz Mars'tan.

Mars'la çalışmayı düşünürseniz www.ff.com.tr'den firmamızla irtibata geçerseniz yardımcı oluruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi