İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mars'tan gelen son fotoğraf çok net!

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mars yörüngesindeki Reconnaissance Orbiter uzay aracının gönderdiği son fotoğraflar, Mars'ta yaşam olanağının bulunabileceğini gösteriyor.

Bilimadamlarına göre, Orbiter uzay aracının gönderdiği fotoğraflarda görülen zengin killi topraklar ve kutuplardaki buz ve toz tabakaları, 100 bin yıl önce meydana gelen iklim değişiklerine işaret ediyor.

NASA'dan yapılan açıklamada son gelen fotoğraflarda Mars yüzeyi, dünya üzerinde bir yolcu uçağıyla uçarken alınabilecek bir yeryüzü fotoğrafından daha net.

Bilim adamları şimdi kızıl gezegene insanlı uçuşa destek için, yeterince su olup olmadığını araştırıyor. Mars Reconnaissance Orbiter, kızıl gezegene gönderilen dördüncü araç. Şimdiye dek üretilmiş en gelişmiş gözlem cihazları olan araçtan, gelecekte Mars'a gidecek uzay araçları için uygun iniş yerleri keşfetmesi bekleniyor.

=> Buyrun Fotoğraf <=

Kaynak : internethaber.com

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana inandirici gelmiyor artik boyle seyler cunku bagira bagira aya cikma olayinin studyo cekimi oldugu soylendi hatta astronotun kafasina lamba dustugu goruntuler yayinlandi nasa çıkıpta yok yalan bunlar diyemedi biz orjinal kasetleri kaybettik dedi . inandırıcı gelmiyor yani

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana inandirici gelmiyor artik boyle seyler cunku bagira bagira aya cikma olayinin studyo cekimi oldugu soylendi hatta astronotun kafasina lamba dustugu goruntuler yayinlandi nasa çıkıpta yok yalan bunlar diyemedi biz orjinal kasetleri kaybettik dedi . inandırıcı gelmiyor yani
Aynen katılıyorum,Abd dünyayı uyutuğunu sanıyor.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tek bir resimmi çekmişler acaba çok merak ediyorum başka acılardanda resim yokmu acep

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi Sitede verilen resim bu.
Daha Doğrusu Fazla Araştırmadım..
Araştırsak Bulunur Elbette..:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5