İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MART 2011 ADSENSE GELİRLERİ ÇOK DÜŞÜK

master65

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar Arkadaşlar sitesi olanlarda acaba bunu görüyormu mart 1'den itibaren tıklama başı( Tm -2 ) Reklamlar çok kalitesiz sizde değişen birşey varmı? ortalama günde 5000 Tık alır benim sitem fakat gelirler çok düşük mesela şubat ayında ( Tm 4-6) arası değişiyordu ama şuan (2) Güncel çöp sitesi kullanıyormusuuz yada güncel mart 2011 çöp listesi varsa paylaşırsanız sevinirim

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsense'den birşey anlamadım. Google 2.5 yıllık hesabımı, geçtiğimiz şubat ayının ortalarına doğru kapattı. Umarım bundan sonra iyi kazanç sağlarsın.

master65

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tşkler blog'da kopyalama olayın varsa hiç acımaz özgün içerik olacak birde senin blog sayfanı şikayet etmişlerdir..spama düşmüştür..

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kesinlikle kopya konum yok. Tamamıyla özgün konulardı. Birileri kasıtlı olarak sürekli tıkladı mı ne yaptı anlamadım. Sağlık olsun. Başka hesap ile devam edeceğiz.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
kopya varsa daha çok bile verebilir, daha çok trafik bile gönderebilir, google bu. sağı solu belli olmaz.

hotshots

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2008 den bu yana kullandigim hesabimi 3 Mart 2011 de kapatti. 7500 Dolarin uzerine yatti. sanirim Turk webmasterlara yonelik adice bir hareket.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende 2 gündür tık yok, google neyin peşinde acaba

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba,

Forumda okumuştum, adwords şubat ayından itibaren promosyon kodu kabul etmiyormuş,
Eğer promosyon kodu kabul etmediği doğru ise reklam veren sayısı azaldı, belkide bu yüzden gelir düşmüş olabilir.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Malesef bir adsense hesabimiz yok banladilar o yüzden ancak böyle bir yorum yapabilirim.

Djpink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Forumda okumuştum, adwords şubat ayından itibaren promosyon kodu kabul etmiyormuş,
Eğer promosyon kodu kabul etmediği doğru ise reklam veren sayısı azaldı, belkide bu yüzden gelir düşmüş olabilir.

Mart başından itibaren hep aynı reklamların çıkmasının sebebi bu olsa gerek ve arkadaşların dediği gibi rakamlar sürünüyor.. Biran önce toparlar diye ümit etmekten başka çare yok gibi.. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5