İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mart Ayı çekim geldi. Express

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YKB den beş çek bozdurdum hepside tam 30. gün hesabıma geçti 4 gün sonrada masraf 15 dolar direkt hesabımdan kesildi.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Yapikrediden 500$ altı 20günde 500$ üstü 4günde bozduruyorum masraf 5ytl.

M

murme

Misafir
garanti bankasi izmir hatay subesi 35$ istio arkadaşlar iş bankasıda 20ytl +15$ + % istio herkez farkli bişi sölüo ne yapicagimi şaşirdim valla

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yapı kredi eski fiyatlarla bozmuyor artık. yeni fiyatlar var artık. aracı banka 15 euro civarı alıyormuş. Bozdurduğunuzun bankadanda en az 32,5 YTL alıyorlar en düşük çeke. bana aynen bunu söylediler. yani eski fiyatlar artık geçerli deil.

A

|AtyMir|

Misafir
yakında herkeze komisyon vere vere direk çekleri bırakıp bankadan su içip çıkıcaz galiba :p

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eeee suyada para isterlerse donuda bırakıp çıkarız artık :D

R

REdBuLL

Misafir
mavilim ;
herkes 20$ fiLan veriyor çeki bozdurmak için
siz nasıl 5ytl ye bozdurdunuz?

M

murme

Misafir
bankalar adamına göre muamele yapiyor arkadaşlar ben size söyleyim görüşmeler sonucu bu sonuca vardım aslında 100$ altında masraf alınmıo sanırım ama uraşmak istemedikleri icin cok yüksek masraflar talep ediyorlar daha sonrada bunu kabul etseniz bile niye ugraşım boşu boşuna gibi salakça laflar ediolar

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 defa yazdım

AKBANK ÜCRETSİZ BOZDURUYORRRRR:

bir şubede kambiyo servisi bulun ve paranın hesabınıza geç geçmesini masraf alınmaması durumunda kabul edeceğinizi bildirin.
Bu şekilde bir sürü çek bozdurdum.

saygılar..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı Kredi ilk başta 10 ytl aldı. 31 gün sonra hesabıma yattı para. 15 $ kesilmişti miktardan. ama gittim konuştum bundan sonra ilk aldıkları 10 ytl yi almayacaklar. Yani sadece 15$ lık masraf kesiyorlar...

R

REdBuLL

Misafir
iyi o zman bende akbankda bozdururum inşallah kazanırsak :)
bende korkmuştum komisyonsuz bozmuyorlar diye.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir dahaki ay çekimi Express Güvenli Teslimat seçtim.
Haydi bakalım hayırlısı.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar komisynsuz banka yok. ben akbank a gittim 20 $ dediler. ve işleme koydurdum. akbankta ücretsiz diyen arkadaşım bi yanlışın olmasın??? yada tanıdığın felanmı var bankada..

R

REdBuLL

Misafir
valla söyleyen şahıs
sitenin yöneticisi olarak gözüküyor
bizi kandırıyor heralde :))

karakutuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
finans kurumlari bozuyor mu bu cekleri arkadaslar, yani asyafinans veya kuveyturk vs ? bilgisi olan var mi ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
akbank verdim ben ceki ve bana dediler sonradan bunalrın mastrafalrı cıkıyor ne kadar masraf cıkar dedim bilmiyorum dedi işleme koydu ve beklememi söyledi 25-30 günde olur dedi eger komisyon istenizse sizin hesaptan kesilri dedi.. bu aylar dicem hızlı bozun dicem yoksa hesabımı kapatıcam dicem :p fon hesabım varda baya :p zaten kadın ilkinde tınlamadı sonra hesabıma bakıyordu fon hesabımı gördü hemen dedi ya size otomatik su-elektirik.vss yapğalım beyfendi vss.. başaldı :p

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
akbank verdim ben ceki ve bana dediler sonradan bunalrın mastrafalrı cıkıyor ne kadar masraf cıkar dedim bilmiyorum dedi işleme koydu ve beklememi söyledi 25-30 günde olur dedi eger komisyon istenizse sizin hesaptan kesilri dedi.. bu aylar dicem hızlı bozun dicem yoksa hesabımı kapatıcam dicem :p fon hesabım varda baya :p zaten kadın ilkinde tınlamadı sonra hesabıma bakıyordu fon hesabımı gördü hemen dedi ya size otomatik su-elektirik.vss yapğalım beyfendi vss.. başaldı :p

O otomatik ödeme teklifleri fixtir zaten ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adamlar hesabında heç para görmesin ehmen onu alamk için olmadık teklif sunuyorlar :p yok dedim ben faturamı elimle yatırım dedim P:p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akbank - 10$ komisyon , 5 dk de çek tahsili :)
ilk defa gecen sene gitmistim , yine aynı islem yapılmıstı..

Istanbul - Avcilar akbank subesi.
resitpasa caddesi üzerinde ..

kusura bakmayın 0 komisyon yazmısım , 10$ komisyon kesiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5