İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mart Ayı çekim geldi. Express

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mart ayı çekim biraz önce DHl express tarafından elime ulaştı. heyt be. ilk ben aldım heralde. güvenli express istanbul avrupa yakası. yeşil beyaz büyük bir çek :) evet adsenseden ilk çekimi aldım. şimdi sıra bankada...

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne hız.. Vallahi süper.. Kaç dolardı bunun komisyonu, 23 dolarlı bişeydi sanırım. Aslında büyük meblağlar için bu yöntem hem güvenilir, kayıp derdi yok hem de hızlı.. Bunu yazıyorum kenara bir dahaki ay için ;)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 günde elime ulaştı. express olayı iiymiş ya. şimdi hemen bi bankayamı gitsem ne yapsam hafta sonu giriyor araya

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla yüksek bir miktar adam kimliğe bakıyor güvenli gerçekten bu yöntem. hem hızlı hem güvenli yüksek parayı niye riske atayım.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle çok haklısın. Para 500üs üstündeyse hem eline çabuk ulaşıyor, hem de tahsilat çabuk oluyor. Bir de şöyle düşün çek tahsili normal çekler diğerlerinin eline ulaşmadan sıraya alınıyor seninki.. :) Bence hemen bugünden ver bankaya.. Zaman kaybetme. :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne güzel yaa bakalım bizimkiler ne zaman ulaşır. diger ay benden Express ile göndermeyi düşünüyorum

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar çeki verdim işleme konuldu bile :) 2 bankaya sordum. yapı kredi 15 euro + 32,5 ytl masraf istedi. Akbank 20 $ masraf istedi akbank a verdim çeki. :)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım tanıdık sok araya muhakkak.. İzmirdeyim ve çok yakın bir dostum kambiyoda YKB de.. Bedava yapıyor işlemimi.. Sen bir komisyon ödemiyormusun diyorum? Senden de para mı alcaz diyor :) Gerisine karışmam artık.. Israr yok .. :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka görevliside komisyon alıyor ya :) yapı krediyle çalışıyordum ama çok para istiyor. 60 ytl para oda çekinizin miktarı az diye diyor. oha yani bu çekin miktarı azsa demekki adamlar hep 4 - 5 haneli rakamlar bozuyorlar heralde... şaştım kaldım.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada bilginiz olun yapı kredi de 21 günde elinize ulaşıyor paranız. akbank tada 1 ay. valla 35 ytl fazla para vermem 9 gün için. 35 ytl yle 3 tane domain alırım. :)

A

|AtyMir|

Misafir
hayırlı olsun tepe tepe kullan ;)
garanti bankası 8 ytl alıyor benden. bu arada güvenli gönderim olayını denemen güzel keşke bende öyle isteseydim :D boş boş beklemek dokunuyor .. 4 gün aşırı hızlı olmuş zaten çek 20 günde bozuluyor bunları hesaplayınca bence herkeze bunu kullanmak daha makul enazından 15-20 gün erken bozdurulmuş olur çekler

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce benimde express çekim gelmiş. DHL ile. 25 inde yazılan çek 4 günde ulaşıyor. Teslim elemanı irlanda dan geldiğini söylemiş, akşama gidince bakacağım.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
du bakalım garantiyede el atacam. :) cumartesi pazar girmeseydi araya araştırırdım başka bankalarıda. ama hesabım olan 2 bankadan birini tercih etmek zorunda kaldım. napalım kısmet. Bu arada yapı kredikiler alışkında. akbanktaki bi üstte bi altta yolladılar. Kadın diyorki bize bu işlemler sende bir ya gelir ya gelmez diyor :) senede 1 defa yuhh dedim yani. :=)) ya sevdim bu işi ilginç tablolar oluşuyor. sonradan aşağıdaki görevlininde anladığı yok. telefon açtılar başka bi yere orası söyledi komisyon miktarını felan. :=))) ilginç gerçekten....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o zmana yapıkredi den hesap actırtayım evet akbank verdim 25-30 bulur dedi :=) arkadaş 22 demişelr yapıkredi harbiden 22. gün hesabına geçmişler paranın..

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YKB, 21 gün diyor ama Dlar hesabınız varsa 9 günde atarız diyor.. Arkadaşın söylemesi bu. Bence gitmişken bir dolar hesabı açtırıp bir deneyin.. Birşey kaybetmezsiniz..

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dünyada kaç tane ykb var
hepsi farklı işlem yapıyor herhalde
tek bir ykb olduğunun farknda değil bu şube çalışanları
ben bayrampaşada 15$ veriyorum 30.gün $ hesabıma geçiyor. varmı farklı önerebilceğiniz istanbul avrupa yakası ykb şubesi?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben ayin 7 sinde uye oldum o gunden beri sayiyor yani nezaman alirim ben? bide su PIN kodu yollacaklardi yaziyordu yani 2 hafta kac hafta oldu hala gelmedi nezaman gelir?

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
relax' Alıntı:
dünyada kaç tane ykb var
hepsi farklı işlem yapıyor herhalde
tek bir ykb olduğunun farknda değil bu şube çalışanları
ben bayrampaşada 15$ veriyorum 30.gün $ hesabıma geçiyor. varmı farklı önerebilceğiniz istanbul avrupa yakası ykb şubesi?

30 bence çok uzun. Sen bir banka müdürüne gözük..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5