İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mart ayı ödemeleri?

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mart ayı ödemeleri onaylanan varmı? Her ayın engeç 18inde onaylanırdı 24ü oldu öle bekliyor hala. Ödeme işleme falanda alınmamış çok ilginç..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteler bu sefer cok iyi inceleniyor bilginize her türlü kurala karşı türkiye google kontrol yapıyormuş kuralla uymayanalrı uyarı maili atıyorlar..

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail falanda gelmedi bakalım ne olcak bekliyelim bakalım, kural dışı ne bulacaksa artık :)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kör göze parmak hile yapmıyorsan sorun yok,
fake içerik, tıklamaya teşvik, selfclick gibi durumlar idamlıktır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sadece hile incelmesi degilki kuralla ihlalleri gibi yanai aynı boyutta reklam koyma 1 sayfaya gereginden fazla kelime eklem + reklam eklem gibi kurallarıda kontrol ediyorlar..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
KerneL32' Alıntı:
@Permission Google 'de mi calisiyorsun ?

nerede o günler.. ben sadece fikir yürüttüm 1-2 arkadaşa bana gelen mail tarzında kurallarla ilgili mail gelmişte yanai ufak kurall hatalarını bile uyarıyorlar hiç yapmamaışalrdı demekki diyorum artık inceliyorlar :)

Normalde uyarı görmedim nadir direk ya direk hesabın duruyordu yada banlanıyordun ama gelen mailde imla hatası yok yanai anlatma tarzı türk birinin yazdıgı belli.. ( sanırım istanbul )

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç kişiye yazdılar acaba? banada yazmışlardı ayın 7sinde... sanırım ilk kontrolden geçenlerden biriymişim. artık şu paralar gelse de yesek bi güzel :)

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ay 23 en geç 24'ünde saat akşam 17:30-17:45 arasında ödeme işleme giriyodu benim, bu ay hala bi hareket yok.. İşallah bi b.kluk çıkmaz bunun sonunda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5