İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mathiaxbars ayip !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Canım kardeşim Mathi bu formun en mülayim insanlarından sana şahsi bir kastı yoktur birbirinizi kırmayın iki satır yazı için olmaz mı kardeşim ??

tatli_cojuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tamamda benimde kimseye bi kastım yok birşey sordum bilgilenmek icin adam saniyesinde kilitlemiş forum sitesi değilmi burası

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence sen barısa karsı ayıp etmissin kardes dogru olanı yapmıs yaklasık aktif 2 - 3 tane güncellemelerle ilgili konu var eski tarihli ve yeni tarihli olmak üzere.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
arkadaş haklı 5-10 tane pr güncelleme konusunu göremeyip konu acmıs ama bariş kilitlemiş barişi şiddetle kınıyoruz :mad::p

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konuyu da kilitlese yeridir, çünkü (bildiklerime göre) konunun yeri burası değil.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
şikayet konunuz açılması gereken yere taşınmıştır şanslısınız bu konu kitlemiyorum çünkü benzerleri yok:D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Barış msnde offline beni engellemiş bende şikayetçi olmak istiyorum :) Gerçekten de forumda çok yararlı dökümanlar var, ilk olarak foruma detaylı bir göz gezdirme yapılırsa, aslında bir çok sorumuza cevap bulabiliriz..

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mathiaxbars ayip !

mathiaxbars google aramalarında, ilk sırayı alacağına şüphem yok :d

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar formumuzda aynı konudan,birden fazla sayıda bulunuyorsa,görevli arkadaşım üzerine düşün görevi yapıp konuyu kitler.Bu gayet doğal ve rutin bir durumdur.Bunun sebebi forumda konu kirliliğin önüne geçmektir.

Bu kitleme olayı size özel bir durum değildir.Genel olarak kim varolan konuyu tekrar açarsa o konu kapatılır.Bu durumdan sanırım haberiniz yoktu.Yada kasti olduğunu düşündüğünüz için bu konuyu açtınız.Ancak şuan itibariyle baktığımızda ortada bir yanlış anlama olduğu barizdir.

Konunun daha fazla uzamaması ve yanlış yönlere kaymaması amacıyla konu kitliyorum.Bu kitleme olayınıda lütfen kendinize karşı bir tutum olarak algılamayın.Bu kitleme ile ilgili kafanıza soru takılırsa özel mesajlarınıza memnuniyetle cevap verebilirim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bariz benim üstüme geliniyo , adam kayırılıyo olmazki böyle "Gifted.ib ayip !" diye konu açılmassa küserim bak :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi