İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MB Tasarım Wordpress Yerel Seçim Teması Hizmetinizde..

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Bismillahirrahmanirrahim

Merhaba arkadaşlar.
Yeni Bir Tema İle Tekrar Karşınızdayım..

Bu Seçimlerde Gözlerin Sizde Olmasının Tam Zamanı..!!

Temamız herzamanki gibi wordpress altyapısını kullanmaktadır..

Temamızdaki Bir kaç özellikleri sayacak olursak ;
  • Adaylar Bölümü
  • Haberler bölümü
  • Yazarlar Bölümü
  • Anket Sistemi
  • Seçime kalan süreyi hesaplayan geri sayım sayacı
  • Gelişmiş Tema ayar paneli
  • Reklam yönetim paneli
  • Menü yönetim paneli
  • Sitedeki tüm bölümlerin hangi kategoriden çekileceğini belirleyeceğiniz ayar paneli.
  • Sitedeki tüm bölümlerin kaç adet haber çekilceğini belirleyeceğiniz ayar paneli
  • Bileşen Desteği
  • Anket Sistemi
  • Açılır Menü Özelliği
  • Site İçi Arama Bölümü
  • Menü Altına Önemli Adayların listeleme bölümü
  • Manşet Sistemi
  • Kayan Son Dakika Bölümü
  • Reklam Ekleyebilceğiniz bölümler.
  • Facebook sayfanızı beğendirebilceğiniz bir bölüm
  • Gelişmiş Tasarımı
  • vs vs..

Tema Ücreti ;
  • Tema Ücreti 1 Adet Domaine Lisanslı Olarak : 100 TL’dir.
  • Sağ Alttaki Copyright logomuzu Kaldırmak isteyenlerden +25 TL Ücret Alıyoruz

Önemli Notlar ;
  • Tema Domaine Lisanslı Olarak Satılıcaktır..ve Kesinlikle hiç bir sebepten dolayı lisans değişikliği domain değiştirmesi iptali eski domainden silip yeni domainde kullanılması vs. gibi işlemler yapılmayacaktır..
  • Tema kurulumunu ücretsiz olarak yapıyorum..
  • Yukarıda yazılan ücret sadece tema ücretidir. Domain hosting Dahil Değilidir....
  • İstediğiniz zaman Kullanımı Hakkında telefon,online destek veya skype'tan teknik desteğimiz Alabilirsiniz...

Ödeme Yöntemleri ;
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • Kredi Kartı ile (%5 komisyon)

İletişim Bilgilerim ;
Musa KURU
Cep : 0538 499 22 63
Mail - Skype : [email protected]
Web : www.mbtasarim.com

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam çok iyi düşünmüşsunde biraz geç kalmadin mi? Kuran kurdu parasını da vurdu! Aday adayları çok rağbet ediyordu en geç bir aya kadar partilerin adayları da açıklanacak 3 buyuksehrin dışında hangi ilde hangi aday kazanır bellidir. Bu yüzden kimse girme ihtiyacı olduğunu sanmiyorum. Ama genel seçimler için düşünülebilir

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam çok iyi düşünmüşsunde biraz geç kalmadin mi? Kuran kurdu parasını da vurdu! Aday adayları çok rağbet ediyordu en geç bir aya kadar partilerin adayları da açıklanacak 3 buyuksehrin dışında hangi ilde hangi aday kazanır bellidir. Bu yüzden kimse girme ihtiyacı olduğunu sanmiyorum. Ama genel seçimler için düşünülebilir

Daha 5-6 Ay var. Hiç de geç değil. Bu Site kimin kazanıcağını söyleyen bir ssite değil adaylar hakkında bilgi ve partiler hakkında haberler yayınlayabilceğiniz bir sitedir. tamamen bilgilendirme amaçlı.

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Şuanda Adaylar için oy kullanımı bölümü eklenmiştir.. Adaylara oy kullanabilirsiniz ve en çok oyları alan adayları sağ tarafta listelettik.

Phonique

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Toprağım çalışmalarını taktir ediyorum sürekli takip'de ediyorum zaten; oldukça güzel bir çalışma ortaya çıkmış, başarılarınızın devamını diliyorum.

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda Adaylar için oy kullanımı bölümü eklenmiştir.. Adaylara oy kullanabilirsiniz ve en çok oyları alan adayları sağ tarafta listelettik.

Keşke daha önce ekleseydiniz bu oy sistemini, ama yine çok iyi bence, ancak oy sistemini sms ile yapma imkanımız varmı? Sms günlük 1 oy atma

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5