İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MDs` Grafik Tasarım | Logo-Banner-Rütbe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

MDs` Grafik Tasarım

Logo: 15 TL

Banner: 10 TL

Rütbe: 10 TL

~~LOGO~~

mdswgt.png
gamefelix.png
fulloyunlar-2.png
23nisandestekforum.png

mericgerceker.png
destekforum19mayis.png

paylastube.png
reveltimegos-1.png

~~BANNER~~

webrafikb.png

destekforumbanner-1.png

~~Rütbe~~

fzrank.png

~~ÖDEME YOLU~~

images
images

500 TL'ye ihtiyacım var. Buradan tamamını veya bir kısmını kazanmak istiyorum.

İstenilirse Wallpaper'da yapılabilir.

MDs` Grafik Tasarım | Logo-Banner-Wallpaper-Rütbe

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
gercekten hepside güzel kardeşim inşallah kazanırsın

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
İnşallah.

Fiyatları düşürdüm. Bu fiyatlara pahalı diyerek piyasanın zaten içine afedersiniz ettiler.

zefir-i grizan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Profesyonel bir logo en az 50 den başlamalı!
Piyasayı her eline PS'yi alan grafıker'ım dıyen arkadaşlar öldürdü maalesef!

Hayırlı satışlar

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Katılıyorum ama bu sefer çok pahalı diyip müşteri gelmiyor. Buna genel bir çözüm bulunması lazım.

jrmateja

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok ucuz yapıyorsun emeğine yazık. 10tl lık logo diyerek tasarımının kalitesini de düşürüyorsun.

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Normal fiyatınada çok pahalı diyorlar. Zaten iş miş yok hiç bir yerde. Geçen sene piyasa daha canlıydı.

zefir-i grizan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela nasıl bir yenilik?
insanlar bir çok grafiği internetten bulabiliyor nrdeyse tüm zevklere uygun grafikler ücretsiz bulunuyor

Ama hiç biride özgün değil maalesef :s biraz daha bu bölüme ilgi gösterilebilir. Çeşitli aktiviteler ve dışarıdan gelen yada tasarım yaptırmak isteyen arkadaşların duzenleyebıleceği yarışmalar olabilir. Bir çok fikir bulunabilir. Bununla ilgili bir konu açıp üyelerin fikirlerini alabilirsiniz. Ya da anket de düzenlenebilir vs vs..

simple

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal fiyatınada çok pahalı diyorlar. Zaten iş miş yok hiç bir yerde. Geçen sene piyasa daha canlıydı.

Siz açtığınız konuyu takip etmeyin. Gönderdiğimiz mesajlara tenezzül edip bizi adam yerine koyup cevap vermeyin ondan sonrada piyasada iş yok deyin. Olmaz tabi piyasada iş. Önce müşteriyi adam yerine koyup olumlu ya da olumsuz cevap vermeyi öğreneceksiniz. r10da da var böyle sizin gibiler.

Yapmıyorsanız yapmıyorum diyeceksiniz. Şimdiki şartlarım o konudaki rakama uymuyor diyeceksiniz. Önce müşterinize saygı duymayı öğrenin sonra yine olmuyorsa işsizlikten yakının.

İstediğim basit bir logo 1 haftadır bir Allah' ın kuluna yaptıramadım. 1 Hafta sen ve senin gibilerden cevap beklemekle geçti. Bir olumsuz cevap gelse oturup kendim yapıcam belkide. Olumsuz cevapta yok. Adam yerine koymuyor herhalde beyefendiler. Sizler nasıl benim işimi aksattıysanız Allah ta sizin işinizi aksatsın İnşaallah.

zefir-i grizan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz açtığınız konuyu takip etmeyin. Gönderdiğimiz mesajlara tenezzül edip bizi adam yerine koyup cevap vermeyin ondan sonrada piyasada iş yok deyin. Olmaz tabi piyasada iş. Önce müşteriyi adam yerine koyup olumlu ya da olumsuz cevap vermeyi öğreneceksiniz. r10da da var böyle sizin gibiler.

Yapmıyorsanız yapmıyorum diyeceksiniz. Şimdiki şartlarım o konudaki rakama uymuyor diyeceksiniz. Önce müşterinize saygı duymayı öğrenin sonra yine olmuyorsa işsizlikten yakının.

İstediğim basit bir logo 1 haftadır bir Allah' ın kuluna yaptıramadım. 1 Hafta sen ve senin gibilerden cevap beklemekle geçti. Bir olumsuz cevap gelse oturup kendim yapıcam belkide. Olumsuz cevapta yok. Adam yerine koymuyor herhalde beyefendiler. Sizler nasıl benim işimi aksattıysanız Allah ta sizin işinizi aksatsın İnşaallah.

Simple hocam size pm attım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5