İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Medya Kuruluşuna Eleman Alımı

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hadi ordan. Aylar öncede biri çıktı aynılarını yazdı ne pm geldi ne haber :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hatta benim dükkanı da aradılar; heralde müşteri bulana bişeyler veriyor bu program yapımcıları...

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
nurseli idiz haber programı sunucusu mu oldu
tempo tv diye bir kanal mı vardı
bir muhabir ne zamandan beri programın reklam işlerine el atıyor

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Nurseli İdiz 2 yıla aşkın süredir haber programı yapıyor.
Tempo Tv uzun yıllardır varlığını sürdüren bir televizyon kanalı. İlk zamanlar müzik kanalı olan Tempo Tv şuanda aktüel formatıyla yayın hayatına devam ediyor. Bilmiyor olabilirsiniz. Zaten A ve B pluss izleyici kitlesine sahip bir televizyon kanalıyız.
Bir reklam olarak düşünülse bile bu tamamen firmaların haberlerini yapan bir program formatıdır. Alanında başarılı ve yenilikçi firmaların lansman çalışmalarını yapıyoruz. Ve elbetteki firmaları seçen bir ekibimiz var. Fakat bireysel olarakta bize güven teşkil eden firmaları dahil edebiliyoruz.

Sorularınızın cevaplarına memnun kaldıysanız. Konuyu baltalamanın alemi yok.

Beni yanlış anlamayın lütfen uzun zamandır tv izlemeyen biri olarak sordum ilk 2 sorumu, ne A ne de B pluss izleyiciyim yani. O yüzden tempo tv nin ismini duymamam çok normal.

Nurseli İdiz'i en son kız kulesinde oynadığı bir filminde görmüştüm bir daha ne duydum ne gördüm.

Son sorumda ise görevinizin icab etmediği bir işin duyurusunu hatta organizasyonunu yaptığınızı söylemiştiniz. Anlamak için bu soruyu sordum.
Baltalamak gibi bir derdim yok. Kusura bakmayın.

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi