İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

medyumlarda artık arama motoru optimizasyonu yapıyor :)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www. medyumperihan .com ana sayfa aslında anahtar kelimelerle dolu fakat cümle şeklinde yazılmış ayrıca bu kadın böyle kapalıysa bende cümle aleme öpücük vericem islamda bu tür soytarılıklar haramdır. herneyse birde sitede bulunan reklamlar çok ilginç Güzellik Cenneti ruj resimleri falan çıkıyor bana epey komik geldi

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BÜYÜDEN NASIL KORUNULUR

Büyüden şüphelenildiği zaman, yapılması gereken tek şey işi bilen, resmi, vergi levhası bulunan bir medyum ile irtibata girmek gerekmektedir.

vergi levhası bulunan medyum mu olur? Devlet böyle şeylere göz mü yumuyor ki? Ayrıca büyünün belirtileri kısmına baktım da saydığı bir çok şey var bende:( acaba biri büyümü yapıyor:)

Medyuma da gidip vergi levhan var mı diye de sorulmaz ki gideyim vergi levhası olan bir medyuma:)

S

SupRAdyN

Misafir
vergi levhası bulunan medyum mu olur? Devlet böyle şeylere göz mü yumuyor ki? Ayrıca büyünün belirtileri kısmına baktım da saydığı bir çok şey var bende:( acaba biri büyümü yapıyor:)

sen devlete vergisini ödede ne iş yaparsan yap göz yumar mrk etme :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sitelere de büyü yazıcaklarmış artık internetten CIZZ
-PR düşürme büyüsü
-Siteye Flood büyüsü
-Domain in düşsün emaillerin çalışmasın büyüsü
-AA en önemli büyü revaçta olan BackLinkleri silme büyüsü :):):)
Yarabbim bu insanlar ne zaman bitecekler ya ??

S

SupRAdyN

Misafir
ploop hemserim bunlar medyum olsa sitelerine reklam vermeden milyonları sokar bunlar yalancı medyum :D

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ahanda aklıma bişi geldi, fikrim geldi

medyumlar beni zengin edecek

hehehehe :)

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar bişeymi adsenden para kazanmak için dini site açanlar doldu ortalık.

bide hristiyan sitelerin ve radyoların reklamrını yapıyorlar.

bide aynı adamların firikik resimleri ve karı kız resimleri olan siteleri var oda ayrı

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu bunlar sırf komedi olsun diyemi veya para kazanmak amaçlımı yapılıyor nedir bu ya hakikaten bu insanlara neler oluyor. Bu duruma dülsekmi ağlasakmı acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5