İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

megatourism.org satılıktır...

A

abewebdesign

Misafir
Site adresi: www.megatourism.org
İstenen minimum fiyat: 500 YTL
Sitenin açılış tarihi: 24 Kasım 2005
Kategori, sitenin içeriği nedir: Otel Online Rezervasyon, Oto Kiralama, Alan Kiralama...
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik satılıktır.
Hosting dahilmidir: Hosting Dahildir.
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Tüm hakları devredilecektir.

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): Şirket Kapatıldığı için, site satılıktır.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
scriptin çok eksiği var, yeteri kadar hotel eklenmemiş, bir de SEO su çok kötü gözüküyor (en azından Title lar içeriğe göre şekillenmeliydi). tasarım hoş gözüküyor.
satın almak isterdim gerçekten ama script gerçekten çok zayıf olmuş.

A

abewebdesign

Misafir
Şirket kapanışını verirken, sitesinde kayıtlı olan otelleri ve araba kiralama yada benzeri sayfalarındaki veritabanındaki bilgileri sildiler, bunları ben ekledim.

Yönetim paneli oldukça ayrıntılı olmakla otel yönetimleri özellikle yeni otel ekleme yeni otel özellikleri ekleme otel statu ekleme otel duzenleme otel promosyon duzenleme aktivite duzenleme yeni sehir ekleme vs... bir cok detaylı ozellige sahiptir sadece car rental , tours ve estate bölümleri yani otels reservation haric metin editoru vardır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5