İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mehmet ali erbil'in don indirme görüntüleri

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman allaıhm. çok kötü bir durum yaaa. bizde askerde birbirimize yapardık ama bunu okadar seyircinin önünde yapmak fena yani :D

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben izlemediğim için bilmiyorum, program yayından kaldırılmış diye duydum.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi büyütülecek olay olurmu:Dadamın herşeyi ortada.Bayanlarda izliyor programı...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten bir haftaya bitecekmiş program. yeni sezonda showtv ile de anlaşmış. pek kaybı olmadı :D

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar terbiyesizlik(madem kimse o lafı yakıştıramıyor ona EDIT ) olmaz,yaptığı şakalar,hareketler ztn sınıra dayanıyordu ama bu hareketi herşeyi taşırdı.İş kazası deyip geçiştirmesiylede pişkinliğini gösterdi ztn.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
TReX' Alıntı:
bu kadar şerefsizlik olmaz,yaptığı şakalar,hareketler ztn sınıra dayanıyordu ama bu hareketi herşeyi taşırdı.İş kazası deyip geçiştirmesiylede pişkinliğini gösterdi ztn.

Şerefsiz ile terbiyesiz kelimelerini karıştırdınız sanırım, şerefsiz çok ağır bir suçlama!

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adını siz koyun o zaman ama bana göre artık terbiye sınırlarını fazlasıyla aştı,onu izlemeye gidenler için bi savunma yapamam böyle hareketlere maruz kalıpta ısrarla programına gidip hoşuna giden bir topluma hiçbirşey demiorum ama bu programı tv başında izleyen çocuklara neler kazandırıp neler kaybettirdiğide ortada.Davranışlarının %90 ı birilerine hakaret,onur kırıcı,aşağılayıcı hareketler ve bu hareketleriyle hala ortalarda ve bu hareketleriyle para kazanıyor ne diyelim

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TReX' Alıntı:
adını siz koyun o zaman ama bana göre artık terbiye sınırlarını fazlasıyla aştı,onu izlemeye gidenler için bi savunma yapamam böyle hareketlere maruz kalıpta ısrarla programına gidip hoşuna giden bir topluma hiçbirşey demiorum ama bu programı tv başında izleyen çocuklara neler kazandırıp neler kaybettirdiğide ortada.Davranışlarının %90 ı birilerine hakaret,onur kırıcı,aşağılayıcı hareketler ve bu hareketleriyle hala ortalarda ve bu hareketleriyle para kazanıyor ne diyelim
İlk başlarda hoştu, değişikti eğleniyorduk. Her programda gördüğü garip tipleri programın maskotu yaptı. Buyüzden Uzun zamandır izlemiyordum. Şerefsiz ya da terbiyesiz olduğunu düşündüğünüz kişilere en güzel tepki programını izlememektir. Birde işin şu yönü var tabi. TV de para kazanmak ve reyting yakalamak için yapılıyor bunlar. Buradaki herşey yalan diyebiliriz. Neyse olan olmuş artık..

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asker kıyafetli olan kısınınde herkesın pozısyonunu degıstırmesıne ragmen onun ellerını basından sonuna kadar havada tutmasıda ayrı bır ılgınclık. nasıl emır verılıyorsa artık

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu adam öyle biri ki , programda alman kız göğüslerini ellettirmedi diye '' Fuck off '' diye canlı yayından kovdu.

Fakat kendisininde 2 tane kızı var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5