Mehmet Veysel Akdemir Biyografisi

SebastiHan

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Ekim 2002
Mesajlar
395
Reaction score
85
Konum
Almanya - Flensburg
Sosyal medya uzmanlığı denilince akla ilk gelen isimlerden olan Mehmet Veysel Akdemir 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Memleketi Diyarbakır’ın Lice ilçesi olan Mehmet Veysel Akdemir bekardır. Son projesi “Heykel Kafası” ile büyük bir başarının altına imza atmıştır. 2 ay gibi kısa bir sürede Instagram'da açtığı Heykel Kafası sayfasını 500 bin organik takipçiye ulaştıran, günümüzde ise 1,2 milyonluk bir kitleye ulaşan Mehmet Veysel Akdemir ortaya koyduğu sosyal zeka ile takipçilerinin yüzünde tebessüm bırakmayı hedefliyor.

Mehmet Veysel Akdemir oldukça mütevazı ve çalışkan bir kişiliğe sahip. Daha öncesinde kendisiyle yapılan röportajlarda özellikle ön planda olmak istemediğini belirtmiş ve sadece işine odaklanmayı seviyor. İnsanların geçmişten bugüne miras kalan heykellerle ilgili de hem bilgi sahibi olmasını, hem de mizah anlayışıyla keyifli vakit geçirmelerini sağlayan Akdemir, kendisinin yaşı, memleketi ya da diğer özel bilgileriyle gündeme gelerek Heykel Kafası markasının önüne hiçbir zaman geçmek istemediğini söylüyor.

Mehmet-Veysel-Akdemir-kimdir.jpg


Bu projeye başlamadan önce kardeşiyle bir beyin fırtınası yaparak markalaşacak bir proje oluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Mehmet Veysel Akdemir, Heykel Kafası'nda en öncelikli konunun samimiyet, güven ve kalite olduğunu belirtiyor. Heykel Kafası sayfasını takip eden kitlenin ise oldukça elit bir kitle olduğunu ifade eden Mehmet Veysel Akdemir, sayfaya şu ana kadar reklam almadıklarını, bundan sonra da reklam almayı düşünmediklerini söylüyor. Saf bir şekilde yayın hayatına devam edecek olan Heykel Kafasının markalaştığını söyleyen Akdemir önümüzdeki günlerde yeni projelerle de takipçilerinin karşısına çıkacağını söylüyor.

hair-of-istanbul.jpg


Sosyal medya uzmanı olmasının yanı sıra, Mehmet Veysel Akdemir ayrıca hem Türk, hem de Uluslararası müşterilere hizmet veren Hair of İstanbul isimli saç merkezinin de sahibi. İstanbul’un Bakırköy ilçesinde Ataköy Kulelerinin içerisinde yer alan devasa büyüklükteki saç merkeziyle her yıl binlerce müşterisine saç konusunda hizmetler veriyor. Hair of İstanbul markasını kurarak yabancıların Türkiye’ye seyahat yapmasını da sağlayan ve bir anlamda Türk ekonomisine bir miktar katkıda bulunan Mehmet Veysel Akdemir, “meveak” kullanıcı ismiyle kurduğu 330 bin takipçili Instagram hesabından zaman zaman saç merkeziyle ilgili fotoğraflar da paylaşıyor.

Büyük bir servete sahip olmasına karşın çok büyük bir lüks düşkünü olmayan Akdemir instagram hesabında günlük hayatından kareler paylaşıyor. Mehmet Veysel Akdemir’in sosyal medya uzmanı olmasına rağmen Instagram'daki ilk paylaşımını 20 Mayıs 2013 tarihinde yapması dikkat çekiyor. Markalaşma yolunda ilgilendiği şirketleri kısa sürede yukarılara taşıma konusunda büyük bir ustalığa sahip olan Mehmet Veysel Akdemir 2013 yılında ilk paylaşım yaptığı instagram hesabında bugüne kadar yalnızca 34 paylaşım yapmış durumda. Bunun yanında bazı paylaşımları da özel alanda takipçilerine sunan Akdemir, genellikle paylaştığı 24 saatlik hikayelerle takipçilerine ulaşıyor.

Özellikle Heykel Kafası adlı instagram hesabının popülerliği ve Hair of İstanbul saç merkezinin günden güne büyümesi sebebiyle Mehmet Veysel Akdemir’e olan ilgi her geçen gün daha fazla artıyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst