İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mehmetçik Destek Bekliyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malatyasporlu' Alıntı:
Önümüzde Kurban Bayramımız var bildiğiniz üzere yine bildiğiniz üzere Güneydoğu'da çatır çatır vuruşan,anamız babamız kardeşimiz rahat uyusun diye sınırda nöbet bekleyen birileri var. fazla değil birkaç günlüğüne destek vermek isterseniz buyrunuz; http://www.mehmetcik.org.tr/index.php?Page=Sayfa&No=71

Sitenize koyacağınız bannerlar ile Mehmetçik Vakfı'na destek verebilirsiniz.
http://www.mehmetcik.org.tr/index.php?Page=Sayfa&No=71

P

php12.com

Misafir
Ben 3000 ytl çıkardım. Allah mehmetciğin yar ve yardımcısı olsun. Helal ve hoş olsun.

W

web

Misafir
Ben 5000 ytl cikardim. Allah mehmetcigin yar ve yardimcisi olsun. Helal ve hos olsun.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burası Siirt, terörün ilk çıktığı yer. Askerler canlarını hiçe sayarak nöbet bekliyorlar, görevden göreve çıkıyorlar eskortlama yapıyorlar trafik devriyesi atıyorlar. Daha birçok faaliyet yapıyorlar. Devletin devamlılığıiçin çaba sarfediyorlar. Gerçekten birşeyler yapıyorlar.Kendim bizzat içindeyim ve görüyorum. Misal görevden gelen timler 1 gün kalıp tekrar dağlara göreve pusuya çıkıyorlar.Hani askere çamur atanlar varya onlara hitaben yazdım.

Mehmetçik vakfına yardım önemli bir konu, bunu bende gündeme getirmeyi düşünüyordum. Bakalım bizden kaç çıkcak : )

P

php12.com

Misafir
Yalnız bu hassas devreden geçerken "burası siirt" başlangıcı hiç hoş olmamış sevgili kardeşim. Eğer ayırımcılığı biz yaparsak pkk nın ekmeğine yağ süreriz Soylu Türk ırkının önüne bir set koymuş oluruz. Nice siirtli babayiğitler vardır ki pkk ile savaşırken şehit düşmüştür. Siirtte vatan toprağıdır. Siirtten sanki zibambe gibi bahsetmen hiç hoş olmamış. Siirtli kardeşlerime saygı ve hürmetlerimi sunar. Pkkya lanet yağdırırım. Türk ırkının ordusu TSK'yada Allah'tan daha çok sabır, selamet ve güç vermesi içinde dua ederim. Dikkatli olalım. CIA'nın bizden davranmamızı istediği gibi davranmayalım. Tuzağa düşmeyelim. Kurduğumuz her cümleye özellikle bu dönemde daha çok dikkat edelim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
php12.com' Alıntı:
Yalnız bu hassas devreden geçerken "burası siirt" başlangıcı hiç hoş olmamış sevgili kardeşim. Eğer ayırımcılığı biz yaparsak pkk nın ekmeğine yağ süreriz Soylu Türk ırkının önüne bir set koymuş oluruz. Nice siirtli babayiğitler vardır ki pkk ile savaşırken şehit düşmüştür. Siirtte vatan toprağıdır. Siirtten sanki zibambe gibi bahsetmen hiç hoş olmamış. Siirtli kardeşlerime saygı ve hürmetlerimi sunar. Pkkya lanet yağdırırım. Türk ırkının ordusu TSK'yada Allah'tan daha çok sabır, selamet ve güç vermesi içinde dua ederim. Dikkatli olalım. CIA'nın bizden davranmamızı istediği gibi davranmayalım. Tuzağa düşmeyelim. Kurduğumuz her cümleye özellikle bu dönemde daha çok dikkat edelim.

Forum kurallarina aykiri mesaj postaladigi icin php12.com forumdan uzaklastirilmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5