İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Memnuniyet Garantili On Page & Of Page ve Arama Motoru Optimizasyonlu SEO PAKETİ ! EĞİTİMLİ UZMANLAR

murattat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onpageseo.png

kkarti.png

DİĞER TÜM SEO PAKETLERİMİZ İÇİN SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ

SEO AJANSI

e-Ticaret Siteniz için Full Seo ve Reklam Planlaması Hizmeti;

Uzman olduğumuz e-Ticaret Yazılımları;
eticaretsistem.png

[/CENTER][/B]

Değerli Müşterilerimizin Yorumları ( Maalesef Sayfa Uzamaması İçin Hepsini Yayına Alamıyoruz )

Kendisi ile kısa bir süre önce çalışma yapmaya başlamamıza rağmen , ilgi ve alakası ile ne kadar tecrübeli biri olduğunu göstererek benim güvenimi kazandı

Murat hocamla uzun süredir çalışıyoruz. Seo konusunda oldukça bilgili ve özellikle sayfa hızı ve iç seo konusunda oldukça başarılı ve farklı çalışmalar yaptı sağolsun. hayırlı satışlar

Alanında uzman ve son derece güvenilirdir hayırlı satışlar diliyorum

Tatoglu bilisim sektöründe profesyonel ve güvenilir seo uzmanlarından biridir. Şimdiden başarılar dilerim murat bey.

kesinlikle öneriyorum bilgisi ve tecrübesi ve diğer seocular gibi kul hakkı yiyen birisi degildir

Arkadaşlar sadece tanıtım hazırlayıp yayınlamakla kalmayıp aklıma takılan tüm sorulara cevap verdiler. Son derece ilgili ve hızlı çalışıyorlar, güvenle çalışabilirsiniz.

Tüm sitelerden tanıtım yazısı alındı arkadaş oldukça hızlı ve işini gerçekten çok iyi yapan birisi.

Hizmet alındı. İlgi alaka olarak gerçekten 10 numara hizmet. kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Etkilerini ilerleyen günlerde görücez inşallah.

4 adet tanıtım yazısı alındı, rapor teslim edildi.

Özenli bir çalışma ve oldu kısa zamanda sonuçlandırdılar. Teşekkür ediyorum.

tanıtım yazısı alınmıştır. gayet hızlı ve yetkin bir arkadaş.alımlarım devam edecek.

tüm sitelerden 3er adet tanıtım yazısı alındı.

Çalışma yapılmıştır teşekkürler.

Tanıtım yazısı aldım. Bakalım etkileri nasıl olacak.
Arkadaş hızlı dönüş yaptı. Sağolsun.

Tanıtım yazısı alınmıştır.İşini yapan çok kaliteli bir arkadaşımız

tanıtım yazısı alındı.teşekkür ederim çok hızlı ve ilgili

makale anlaşması sağlanmıştır

Tanıtım yazı anlaşması yapılmıştır.

Tanıtım yazısı alınmıştır, teşekkürler.

reklam hizmet anlaşması yapılmıştır.

3 aylık reklam için anlaşılmıştır.

Aylık reklam alındı. Çok ilgili bir ekip. Teşekkürler.

Daha önceden reklam aldığım arkadaş'dı.Şimdi tanıtım yazısı aldım güvenilir arkadaş

tanıtım yazısı alındı

Selam Hocam Logo yanı müsaitse pm alabilir miyim? ödeme bilgileri vs. 728*90 mıdır boyut?
Reklam alımı yapılmıştır.

Tanıtım yazısı alındı.Tanıtımı kendisi yaptı .Çok sağol ricamı kırmayıp güzel tanıtım haberi yazdığın için

Çok eskiden beri diğer sitesinde reklam verdiğim sevdiğim abim.Tekrar reklam çalışması yaptığımız için memnunum.Seviliyorsun ;)

Site Görsel Resimleri İçin Dosyayı indirin.Konunun geç yüklenmemesi için fazla resimler eklenmemiştir;

Logo1.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5