İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Menü deki linkler arasındaki mesafe nasıl ayarlanır ?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Menü deki linkler arasındaki mesafe nasıl ayarlanır ?

Arkadaşlar. Menüde linkler arasındaki mesafe nasıl ayarlanır.

yatayy durumdaki menü de iki düpme arası çok mesafe var.
men 2. satıra çıkıyor. bu yüzden ve 2 satır arasındaki yükseklik mesafeside çok.

buns hangi dosyadan neresiyle oynayınca yapıyorduk ?

sovetski

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullandığınız temanın css dosyasında ( style.css ) değişiklik yapmak gerekiyor fakat bu dosyada ki kodlar kullandığınız temaya göre değişir. Sitenizin adresini ve değiştirmek istediğiniz kısmı göstere bilirmisiniz ?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

bunlar wp nin kendi temaları birisi 2012 birisi 2016 ilk resim Twenty Twelve 2. resim twenty sixteen

iki düğme arasında 1 parmak mesafe var. çok fazla.

ya bu joomla 'da bir kod yazıyorduk siteyi normal açınca adres bitimine yazıyorduk bu kodu.. oda o sitedeki blokların isimlerini gösteriyordu. ben ona göre onları değiştiriyordum. buna benzer birşey wordpress te var mı ?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
valla css de bir sürü şey değiştirdim. sanki masanın yanındaki duvara yazdık. site temasında tık yok. tank gibi :D

hala uğraşıyorum. hatta biraz daha bozdum :D

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
valla sistemler baya değişmiş. eskiden bi px değiştirdim mi olaylar değişiyordu. şimdi 1.875em vs gibi değerleri de değiştirmek lazım. twenty twelve ile ilgili konuşuyorum şu an . onla bunla şunu çarp böl vs birşeyler mi yapmak nedir anlamadım. kafayı yemiş bunlar. :D

akn~

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresini pm olarak iletirseniz kodları inceleyelim.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 03:40 -->-> Daha önceki mesaj 03:10 --

Style.css üzerinden aşağıdaki gibi bir değişiklik yapabilirsiniz.

Öncesi : http://prntscr.com/a3tnpi
Sonrası : http://prntscr.com/a3tpng

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5