İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merakla Beklenen film Bugün Vizyonda 300 (I) Spartalı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Sizleri bilmem ama ben uzun zamandır bekliyordum, hatta her hafta işyerinde bi muhabbet konusu oluyordu, mesai arkadaşlarımdan biri ıspartalı ve kendisi sağolsun beni çok güldürüyor, filmin detayları aşağıda bu akşam büyük ihtimal izlerim olmadı en geç yarın. izleyenlerden ve izleyecek olanlardan yorum alalım,

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben bi ara fragmanını izlemiştim ama adını unuttum meğersem bu filimmiş.Adı kötü (millete fragmanı anlatıyorum bana spartalı diyolar yok diyom o değildir güzel bişeydi:D) ama filim mükemmel yarın bende izlemye gidecem bakalım tamamı nasıl

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gerçekten ben de uzun zamandır bir filmi bu kadar beklememiştim.
tanıtımları sinema salonlarında dönmeye başladığından beri ara ara tartışılan bir film oldu arkadaşlar arasında, hatta filmi görmeden 300 "ıspartalının" kahramanlıkları üzerine espriler bile üretildi : )

akşama gidicem kısmet olursa, üzerimden şu gribi bir atlatabilirsem..

- this is blasphemy, this is madness
- madness ? this is sparta!

bu da trailer'ı http://video.google.com/videoplay?docid=1942062055073286303

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet bu film izlenir yüzüklerin efendisi tarzı filmelri severim buda güzel bir film..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yunanlıların göğüsleri kabaracak gibi duruyor

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
29 Mayıs 1453 Sabahına kadar kabara dursun :cool:

Bizim herşeyimiz var, tarih açısından diyorum ama böyle film çeviremiyoruz. Adamlar coşmuş be, nasil bagiriyor şarapsız gördünüzmü :)

This is madness!
Madnes? This is SPARTAAA!!! gümm :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla Truvayı bile biz çekemedikten sonra varsın hepsini çeksinler
bir gün gelirde dede korkutu da birileri çekerse
o gün memleketi terketmek lazım die düşünüyorum
yazık o güzelim tarihe

herşey bi yana gerçekten istanbulun fethini nie çekemez bu ülkenin yönetmenleri yatırımcıları ?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap basit arkadaşlar, türkiyede dediğini yaptırabilen adam yok. amerikada dediğini yaptırabilen adam çok. 300 de çekerler 500 de, işine geldiği gibide uydururlar amerikada irana getirecek demokrasi falan fistan diye.

filmi siyasal açıdan değilde sinematografik incelersek, benim açımdan kolpa evet kolpa çıktı. çizgi romanıda okudum. aynısını yapmaya çalışmışlar ama kurgusal o kadar eksik var ki. bazı yerler savaşıldıda savaşıldı diye geçiştirilmiş. yunanistanın birleşmesi hemen hemen sadece bu spartanlar tarafından oldu denilmiş. spartanlar sadece 300 kişi denilmiş. aslında yanlarında bayağı bir bağlı köleleride varmış yazılana göre.

ama en gerçekçi yanı evet sakat doğan bütün çocuklarını öldürmüşler zaten bu yüzden spartan mpartan kalmamış ortalıkta. bence bu da ayrı vahşettir. hele ki koskoca persler doymaz aymaz tipler olarak lanse edilmiş ki onlar satrancı bulan adamlardır. bin türlüde ilimde öttürmüşlerdir zamanında.

filmin sonundaki mistizme ve doğunun pisliklerine son vereceğiz diyen teksaslı tip adeta bugün olacak savaşın gerekçesizliğini haykırmış. intikam almamız lazım 2500 yıl önce ölenlerin intikamı bu diyor sanki. bu mudur derseniz, hayde hayde petrol doğalgaz diyin öyle girin bari. hadi o da olmadı nükleer diye uydurun öyle girin girecekseniz. ne de olsa size dur diyecek baba yiğit kalmadı.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Türkiyede dediğini yaptırabilen adam çok ! bunlarla uğraşacak adam yok !

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede dediğini yaptırabilen adam çok ! bunlarla uğraşacak adam yok !

valla dedikleri kendi sözleri ise ve avrupa ve abd çıkarları ile uyuşmuyorsa kimse uzun süreli birşeyler diyemez. gördük yakın tarihte karaoğlan kktc dedi haşhaş dedi hala ceremesini çekiyoruz.

yoksa denileni yaptıracak adam çok canım.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Millet!
Sinemadan geliyorum :) Film dehsetti cok keyf aldim kanın fokurdadi resmen bilmem yeterlimi bu soyledigim.. Kesinlikle izleyin!

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım biraz önce anlattı. gelirken 3 ençle karşılaşmış. muhabbetleri şu

- olm ahmet o 300 ıspartalı burda olsa alırıverirdik eskişehiri yahu
- dimi laa

:) muhabbetin devamında anlamış ki şahıslar olayı ıspartada geçti sanıyor. aferim dedik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5