İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MercanSoftu Protesto Ediyorum.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi suru insanı mağdur ederek ortadan kayboldu.

3 gun evvel websitelerının ana sayfasına yazmışlardı. w2ksunucu.com'a devrettik "irtibat kurunuz hesaplarınız geri açılacaktır" irtibat kurduğumuzdada w2sunucu.com yetkilisi biz sadece muşterılerıne yardımcı olmaya çalışıyoruz (tekrar ödeme yapın size host sağliyalım)

mercansoft.com sitesıne bugun baktiğimdada şöyle bi yazıyla karşılaştım.

Tüm MercanSoft Müşterilerinin Dikkatine MercanSoft Bilişim ve İnternet Hizmetleri Firması Kapanmıştır. Firmada barınan tüm müşteriler Hostsima Kurumsal İnternet Hizmetlerinde Devam Edeceklerdir Tüm Müşterileri Aşağıdaki Forumu Doldurarak Hesaplarını açtırsınlar.
Not : DC deki sorun nedeniyle Sunucu Kapalıdır bi kaç gün içinde açılacaktır.

Eski Sunucu Adres : https://217.172.55.21:8443

Yeni Sunucu Adres : https://www.hostsima.com:8443

" Tüm Müşteriler Hesapları Açıldıktan sonra DNS'lerini aşağıdaki adrese Yönlendirmelidirler "

ns1.hostsima.net
ns2.hostsima.net

Bu adam ne yapmaya çalışıyor bişey anlamiş değilim çok şey yazmak isterdim ama forum kurallarını ihlal etmiyelim KINIYORUM!

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle geçmiş olsun,
sitelerin yedekleri ne oldu peki

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu yazma ve ifade tarzına karşılık heralde birşey açtırmayı düşünmüyorsunuzdur?

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@teneke
tşk ederim yedeklerim bende duruyor o konuda problemim yok.

@Angelo
Hostsima sahibi arkadaşlada göruştum host alma amacıyla değil mağdur olan insanlara nasıl yardımcı olacak diye oda aynısını dedi Mercansoftan aldığınız paketın aynısını verdiği ücretle tekrar ödeme yaparsanız biz size sağlarız.
mercansoftun indexine yazılan hiç bi firmadan host almayı duşunmuyorum insan bi kere o hataya duşer.

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten siteleride hiçbirşeye benzemiyordu. daima sağlam bir firma araştırması yapılması lazım.

Ntie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insan hakkı büyüktür ama ALLAH 'da dahada büyüktür acısını çıkarır elbet..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
bi suru insanı mağdur ederek ortadan kayboldu.

3 gun evvel websitelerının ana sayfasına yazmışlardı. w2ksunucu.com'a devrettik "irtibat kurunuz hesaplarınız geri açılacaktır" irtibat kurduğumuzdada w2sunucu.com yetkilisi biz sadece muşterılerıne yardımcı olmaya çalışıyoruz (tekrar ödeme yapın size host sağliyalım)

mercansoft.com sitesıne bugun baktiğimdada şöyle bi yazıyla karşılaştım.

Tüm MercanSoft Müşterilerinin Dikkatine MercanSoft Bilişim ve İnternet Hizmetleri Firması Kapanmıştır. Firmada barınan tüm müşteriler Hostsima Kurumsal İnternet Hizmetlerinde Devam Edeceklerdir Tüm Müşterileri Aşağıdaki Forumu Doldurarak Hesaplarını açtırsınlar.
Not : DC deki sorun nedeniyle Sunucu Kapalıdır bi kaç gün içinde açılacaktır.

Eski Sunucu Adres : https://217.172.55.21:8443

Yeni Sunucu Adres : https://www.hostsima.com:8443

" Tüm Müşteriler Hesapları Açıldıktan sonra DNS'lerini aşağıdaki adrese Yönlendirmelidirler "

ns1.hostsima.net
ns2.hostsima.net

Bu adam ne yapmaya çalışıyor bişey anlamiş değilim çok şey yazmak isterdim ama forum kurallarını ihlal etmiyelim KINIYORUM!

Sitedeki bu bilgiyi delil olarak kullanip, savciliga basvurarak hakkinizi arayabilir hatta magdur oldugunuz gun suresince ilgili sahislari magduriyetinizi karsilamak zorunda birakabilirsiniz.

Susarsaniz boyleleri daha cok cikar, susmazsaniz bundan sonra insanlarin emeklerine karsi daha dikkatli daha sorumlu olmayi ogreneceklerdir.

Sessiz kalmayin..

R

rhifat

Misafir
arkadaşlar geçmiş olsun her hosting firması kaçıp giderse ne olacak türkiye internet sektörü çok güvensiz bir ortam olacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5