Mercedes-Benz Türk atık toplama kamyonlarını REW Fuarı’nda sergiliyor

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Mercedes-Benz Türk atık toplama kamyonlarını REW Fuarı’nda sergiliyor
Mercedes-Benz Türk, 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “REW İstanbul 2015 - 11. Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı”na çevre dostu kamyonları ile katılıyor.
Kamyon pazarının 13 yıldır aralıksız lideri olan Mercedes-Benz Türk, çevreci teknoloji ve kalitede öncü kamyonlarından 3 adet katı atık toplama kamyonunu REW İstanbul 2015 Fuarı’nda sergiliyor.
Dünya Çevre Haftası’nın da kutlandığı Haziran ayında gerçekleştirilen, çevre dostu tüm ürün, makina, ekipman ve uygulamaların bir arada yer aldığı REW İstanbul Fuarı Mercedes-Benz Türk standında, Mercedes-Benz Actros, Axor ve Atego kamyonları fuar ziyaretçileri ile buluştu.
Bu yıl 11.’si düzenlenen REW İstanbul Fuarı’nda Mercedes-Benz Türk, yerel yönetimlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren firmaların tercih ettiği kamyon modellerini ilgililerin beğenisine sunuyor. Mercedes-Benz Türk’ün sergilediği araçlar:
• Axor 1824 K: EFE imalatı,13+1,5 m³ hacimli, hidrolik sıkıştırmalı katı atık toplama kamyonu
• Actros 2532 L: Zimag imalatı, 20 m³ kapasiteli, döner tip sıkıştırmalı çöp toplama aracı
• Atego 1518 C: Hidro-Mak imalatı, 12,5 + 1,5 m³ kapasiteli katı atık toplama kamyonu

Çevre dostu BlueTec® Euro 5 motor teknolojisinin kullanıldığı Actros, Axor ve Atego kamyonlar; işlevsellik, sürüş rahatlığı, yakıt tasarrufu ve ekonomikliğiyle Türkiye kamyon pazarında lider konumunu sürdürüyor.
Çevrenin ve yaşamın geleceğini bugünden şekillendiren en son teknolojilerin sergilendiği fuarda, Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler ve Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler ekipleri de ziyaretçi ve katılımcılara ürün ve hizmetleri hakkında bilgi veriyor.
Özel üstyapılarla beraber kullanılmaya uygun araçlar
Axor 1824 K; Devlet Malzeme Ofisi standart teknik şartnamelerine uygun şekilde Efe Endüstri tarafından yapılan 13+1,5 m³ kapasiteli hidrolik sıkıştırmalı çöp kasası üstyapısıyla kamu kurumları ve atık toplama hizmeti veren temizlik firmalarına sunuluyor.
Actros 2532 L model kamyona monte edilmiş Zimag imalatı, 20 m³ kapasiteli döner tip sıkıştırmalı çöp toplama ve taşıma üstyapısı; silindirik tüp içinde çift sıra sıkıştırma spiralleri olan ve atık girişinde gövde ile arka kapak arasında atıkları parçalama mekanizması olan bir tasarıma sahiptir. Klasik çöp kasalarına göre daha hafif ve değişik bir tasarımla yapıldığından araçta yakıt tasarrufu sağlanıyor. Dümenlenebilir arka aksı ile Actros 2532 L/6x2 kamyon, piyasada kullanılan 13 metreküp hacimli kamyonlarla aynı manevra kabiliyetine sahiptir. Dümenli akslı Actros 2532 L aracın dönüş çapı 16,274 metredir.
Atego 1518 C model kamyona monte edilmiş Hidro-Mak imalatı 12,5+1,5m³ kapasiteli katı atık üstyapısı, aracın yakıt tasarrufuna katkı sağlamak amacıyla hafif olarak dizayn edilmiştir. 400-800 litre konteyner alabilecek şekilde tasarlanan, konteyner kaldırma sistemli, elle yüklemeyi kolaylaştıracak yükleme yüksekliğine sahip, aracın düşük dönüş çapının avantajını sürdüren arka kapak derinliği ile Atego 1518 katı atık kamyonu; hem şehir içi, hem de ana arterlerde rahat kullanılabiliyor.
Mercedes-Benz Türk, düşük işletme maliyetleri, yaygın satış sonrası hizmet ağı, yüksek manevra kabiliyetine sahip araçları ile küçük yerleşim merkezlerinden büyük metropollere kadar her türlü çalışma şartlarına uygun kapasitede kamyonlarla temizlik sektörüne hizmet vermeye devam ediyor.
Mercedes-Benz Türk’ten finansman desteği
Mercedes-Benz Türk, 2001 yılından beri finansman hizmetini tek noktada yaygın Mercedes-Benz Türk A.Ş. bayi ağı aracılığı ile müşterilerine sunuyor. Sattığı her iki araçtan birini “Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş.” aracılığı ile kredilendiren Mercedes-Benz Türk, üretim tesislerine yaptığı yatırımların yanı sıra müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda, ürünlerini geliştirmeye yönelik yatırımlarına da devam ediyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst