İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhaba Arkadaşlar

S

Sevgimix

Misafir
Düne kadar 18 bin tekil olan sitem hiti düştü hemde aşırı derecede

1. oldugum kelimelerden düşürdü backlinklerime baktim 0 lanmış

Alexa Rank: 118,460 [show graph]
Google Backlinks: ~0
Average PR: 3.6 | Max PR: 4 | Min PR: 0

ne hikmetir. 354 tane backlink yaziyordu ama bilmiyorum sizinde başına geldimi bu olay

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google artik ne yapacagini sapitti. Cok yüksek hiti olan bir sitem vardi onunda düstü. Aynen sok gecirdim.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gün oluyor. Ne hikmetse yeni actigim sitelerin gitleri artiyor eskiler azaliyor. Yeni siteler sandbox a girmeliyken aksine hitleri düzenli artiyor

Bu konuda sana katılıyorum abi yeni bir algoritma denemesiyle uraşıyolardı en son sanırım o sıra bu sandbox olaylarını bozdular. bu aralar biraz hatları karışık ama şuda var inanılmaz derecede hızlı indexlemeye başladı. İndex konusunda gün geçirmiyor.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konuda sana katılıyorum abi yeni bir algoritma denemesiyle uraşıyolardı en son sanırım o sıra bu sandbox olaylarını bozdular. bu aralar biraz hatları karışık ama şuda var inanılmaz derecede hızlı indexlemeye başladı. İndex konusunda gün geçirmiyor.

Hocam iyi güzel de bu iste bir istikrarsizlik var. 1 ay sonra yeni actigimiz sitelerin basina da ayni olay gelecek. Ne oldu bu google a. Kendileride bu isin icinden cikamiyor anlasilan. Amerika dan tutunda almanya da Türkiye de herkes google i konusuyor. Eger herkes ayni kurumu ve ayni sorunu konusuyorki bilinki sorun google da.
Bakalim nereye kadar böyle gidecek. Pr güncellemesiyle google altüst oldu. Yeni yetme siteler bile daha cok ragbet görmeye basladi.

S

Sevgimix

Misafir
ya haksızlık

o kadar spam yapan site var onlar atilmiyor ben ekmegimle yapiyorum hergün sabahlara kadar ekleme yapiyorum ve backlinkleri siliyor google calisan arkadalar bence gerçekten çok spamcilar bence bu meslekci meslekcilerini koruyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynı sorun sizde degil bütün dünyada bir var yanai google kaynaklı hitle çalışan siteler.

3 yıllık 17-18 bin hiti olan sitem 2000 düştü (200-300 sadece google den geliyor)
7 aylık 5-6 bin hiti olan sitem 400 düştü (170-250 sadece google den geliyor)

google yeni bir algoritma peşind eoldugu kesin. Eskiden sitenin eskiliğine pr degerine ve içeriğine göre sıralama yapardı ama artık o olayı göremiyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5