İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhaba iyinet [Eif]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hoşgeldin Elif Abla :)
Tam bu konuyu okuyordum, müdürüm geldi ve sordu: 'Elif'in talebine cevap verdiniz mi?'

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
gerekse forumda, gerekse hal ve hareketlerinle takdir ettiğim bir insansın ismin veya özel hayatın pek önemli değil açıkcası karakter ve kişiliğin herşeye yetiyor zaten hayatında başarılar dilerim.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bilgin, Olgunluğun, Yardım Severliğin, Saygın ve Sıcak Kanlılığınla aramızda seni görmekten mutluluk duyuyoruz.
Benden çok önce gelmiş olsan da HoşGeldin Eif :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
toprağıma bir hoşgeldin diyelim, sen şimdi diyorsun keşke bayan olduğumu gizleseydim diye, ben senin yazılarını ilk gördüğüm andan itibaren bağyan oduğunu anlamıştım. Keşke erkek olsaydın sen ya cirit atardık buralarda, bayansan gizleneceksin zaten, tepki gibi insanlar var forumda :D

Ekleme:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
emin ol seninkini ikiye katlamasa da katlamaya yakındır tahminimce. o yüzden saygıda kusur etmeyiniz :)

Yok artık daha neler :D

Öncelikle güzel sözleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. tepki zaten şaka yapmış.

Ben hiç size sordum mu adınız ne, yaşınız kaç v.s diye. Bunlar gereksiz konular. Boş verin işimize bakalım :)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yaşını öğrenmek için yazmıştım başardım :D ama burda benden yaşlı kimse yoktur gibime geliyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
En yaşlı benim ...
Hepiniz torunum yaşındasınız ... Bunamaya başladım ben... Bi ara hatırlatın da İstanbul'u nasıl fethettiğimi anlatayım. >> http://www.youtube.com/watch?v=TRZConqlUUg
Yaşım ~ http://i52.tinypic.com/10589pu.jpg
Eif'de yaptığım hesaba göre 25-31 filandır; olmadı 40; yine olmadı 55; taş çatlasa 70 :p Yani torunum yaşında işte.

En büyük ise yağmayok; 5 kişi büyüklüğünde en az.
En Bırsalı ise bilibip (beep yoksa peep miydi?) ; aynı zamanda en gereksiz.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
doğrusu hiç bayan webmaster görmedim ve duymadım, bu işlere farklı bir bakış açınız vardır sanırım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
doğrusu hiç bayan webmaster görmedim ve duymadım, bu işlere farklı bir bakış açınız vardır sanırım.

Bayan webmasterlerin sayısı zannedilenin üzerinde. Bazı şirketler bayan webmaster aranıyor ilanı verirler. Yanlış anlaşılıyor bir çokları tarafından. Bunun bir nedeni bayanların sabırlı olmaları ve işleri sıkılmadan yapmalarıdır. Bir sürü dosya verirsiniz değişiklik yapılması gereken, bayanlar o dosyaları tek tek açıp içindekini değiştirirler, erkekler "bu dosyaları toptan değiştirmenin yolu yok mu?" diye düşünürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5