İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhaba

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Özellikle size hiç yakıştıramadım şu postu, sizi hep destekçi ve iyi niyetli olarak bilirdim. Yaşla bu kadar haşır neşir olmasaydınız keşke..

Bak tepki: bunu sana yetkimi kullanarak değil, kullanıcı olarak söylüyorum. Senden küçüğüm ve seni şu anda bildiklerimle öyle bir kıvama sokarım ki, foruma bi daha uğramamayı diler ve gidersin. Herşey esrar içip hayata öyle bakmakla olmuyor. 6 yaşında çocuk Microsoftta işe başlayınca güzel, iyi de 12 yaşındaki bi insan 6 yıldır bilgisayar kullanınca mı kötü?

Ve tepki emin ol bu söylediğimi de çok rahat yaparım. Herkes işine baksın. Kurallar onlara da size de aynı derecede geçerli, ilgilenmiyorsan konuyla yazmaya. Kim tutuyor sizi zorla yazın diye?

Hoşgeldin Onur.
Hoşbulduk abi:alkış::alkış:

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
biz o yaşlardayken arka mahallede hatun kovalıyoduk :D yeni nesil fena, hoşgeldin diyelim aramıza

Beo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaşıtların , metin2/knight gibi saçma oyunlar oynarken , sen bu yaşında birşeyler öğretmeye çalışıyorsun.

Seni tebrik ediyorum.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Konuyu açan genç kardeşimi destekliyorum,

En azından yaşıtları gibi okuldan gelir gelmez çantayı bir yana fırlatıp Metin2, Knight Online gibi oyunlara takılmak yerine böylesi faydalı konular ile ilgileniyor.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21

Hoşbulduk.

biz o yaşlardayken arka mahallede hatun kovalıyoduk :D yeni nesil fena, hoşgeldin diyelim aramıza

Hoşbuldıuk abi :)

Yaşıtların , metin2/knight gibi saçma oyunlar oynarken , sen bu yaşında birşeyler öğretmeye çalışıyorsun.

Seni tebrik ediyorum.
Teşekkür ederim.
Konuyu açan genç kardeşimi destekliyorum,

En azından yaşıtları gibi okuldan gelir gelmez çantayı bir yana fırlatıp Metin2, Knight Online gibi oyunlara takılmak yerine böylesi faydalı konular ile ilgileniyor.

Abi açıkcası biraz erken başladığım için bu oyunlardan zevk alamıyorum. Böyle daha çok eğleniyorum ve stres atıyorum.
İlk başlarda biraz tepki gelmişdi şimdi beni desteklediğiniz için teşekkür ederim.:alkış::alkış::harika:

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yok artık Lebron James demiyeceğim çünkü bende o yaşlarda başlamıştım :) aslında akıl yaşta değil baştadır lafı değil de herşey ağır başlılıkla oluyor. Ağır başlılığın ise akılla alakası yok. Ağır başlı bir insan 7'sinde ne ise 70'inde de odur.. Neyse hoşgeldin Onur :)

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
birisi gelip 9 yasındayım internetten parayı da bol bol götürüyorum değil nette sitem evimde serverim var desede doğrudur. 27 yasındayım şahsımca soylüyorum ki bilenleriniz oldukca vardır bilgisayar ve internet 14 - 15 yasımızda Mercedes araba almak kadar uzaktı. Yeni nesil şimdi evinde bilgisayarı alınmısken doğuyor bu gerçeği görmek gerek

Örn: Bir oyunda hek yaptığı gerekcesi ile öldürülen Küçük heker Musa diye adlandırılan bir çocuk göz ardı edilmemeli.
hoş geldin genç :)

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Bak tepki: bunu sana yetkimi kullanarak değil, kullanıcı olarak söylüyorum. Senden küçüğüm ve seni şu anda bildiklerimle öyle bir kıvama sokarım ki, foruma bi daha uğramamayı diler ve gidersin

Herkesten çok bilginiz olabilir hepimizden küçükte olabilirsiniz.Ama bildiklerinizi kendinizi övmek veya yüceltmek için degil başka kişiler tarafından övülmek için kullanırsanız daha güzel olacaktır.Saygılarımla

vatana_sevdali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yeniyim forumda ama 12 yaşında webtasarımcı olman bence doğuştan yetenekli oldunu ifade ediyor geleceğin en büyük yazılımcıları arasına girmeni ve Türk yazılımcıların gurur kaynağı olmanı dilerim

B

Burak Başdüzen

Misafir
Öncelikle teşekkür ederim :) ama 12 yaşındayım ayrıca tam tersi küfür hiç sevmem, seven kişilerdende uzak dururum.
bunu bende senin yaşındayken derdim ama senin yaşında internete deyil okula gitmen lazım.

Ekleme: bide şöyleleri vardır,(bunu bende yaşadım) okulda hekerim ben diyen çocuklarda dolu :) ama %99u heker deyil. çoğuda türk. 12-15 yaş arası. banada öyle lakap takmışlardı bende herkeze diyordum heker deyilim ben diye bilgisayardan iyi anlıyormuşum diye heker diyolardı :/ buda beni utandırıyordu tabi kevin gibi adamlar varken bana heker demelerinden utanıyordum.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bunu bende senin yaşındayken derdim ama senin yaşında internete deyil okula gitmen lazım.

Ekleme: bide şöyleleri vardır,(bunu bende yaşadım) okulda hekerim ben diyen çocuklarda dolu :) ama %99u heker deyil. çoğuda türk. 12-15 yaş arası. banada öyle lakap takmışlardı bende herkeze diyordum heker deyilim ben diye bilgisayardan iyi anlıyormuşum diye heker diyolardı :/ buda beni utandırıyordu tabi kevin gibi adamlar varken bana heker demelerinden utanıyordum.

Abi okula gidiyorum+dershane sınavlarım hep yüksek. Bilgisayar hakkım ben kimseye hekerim demem çünkü hekerin h'sinden anlamam.Bizim bir arkadaş vardı bende dedim internet kafede göster dedim adam facebookda dolaşan virüs vardı ya kopyalayıp haha foto diye gönderiyor xD .

H

halilarici

Misafir
Abi okula gidiyorum+dershane sınavlarım hep yüksek. Bilgisayar hakkım ben kimseye hekerim demem çünkü hekerin h'sinden anlamam.Bizim bir arkadaş vardı bende dedim internet kafede göster dedim adam facebookda dolaşan virüs vardı ya kopyalayıp haha foto diye gönderiyor xD .

:D Hahaha :D iyiydi. :D:alkış:

Ekleme: Bu arada hoşgeldiniz.

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Hoşgeldin iyi forumlar onur kardeşim ama yaş konusuda bana pek inandırıcı gelmedi hadi neyse :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5