İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhaba

ZaiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardımcı olabilecek var mı ?

Google adsense hesabım geçersiz tıklamalardan ötürü kapandı ben birşey yapmadım ama kapandı. Günlük 30 bin civarında tekil hitim var. Site adı sohbet.net . Google adsense şeklinde reklam alabileceğim başka yerler var mı eğer varsa hangilerini önerirsiniz?

Not: Ban yediğim hesabım ircforum.com adına müracaat ettiğim bir hesaptı sohbet.net web sitesinede eklemiştim o kodları.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Eğer sen yapmadıysan google mail at.Durumunu anlat belki banı geri cekerler.

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer mağzeretiniz google tarafından kabul edilir ve araştırmalarda haklı olduğunuz tesbit edilirse. Banınız açılır.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Tabi sen hile yapmadiysan senden kaynaklanmiyosa ilgilenirler. Ben siteye bi script kurmustum scriptin kendi icinde bazi keywordlar vardi. Yani sayfalara cok fazla keyword koymus google hemen banlamisti. Reklamlar cikmiyodu Hesap kapanmadan duzeltip hemen mail attim bani acmislardi :) Reklami aldigim ilk gunlerde bole bise yasamistim.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"böyle banlanmışım başka ne kullansam?" diye sorulduğunda tabi insan "hmm o zaman al şunu kullan çok iyidir bu sponsor" u neye göre söylicek?

- ben kullanıyorum hep de kendim tıklıyorum ve çok iyi kazandırıyo banlanmıyorum da gugıl gibi - mi ki?

forumda pek çok sponsor var konuşulan ilgili başlık altında bakabilirsin. sohbet sitesine randevum gibi bişeyler iyi gidebilir her ne kadar son zamanlarda artık tıklardan pek hayır gelmese de.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu atılmalara makinalar bakıyor bosuna urasmayın kac milyon sayfa var insan kontol edemez ve iptal durumu banı acma diye bir sey yok otomatik olan bir sey

M

messmedia

Misafir
pembekedi' Alıntı:
"böyle banlanmışım başka ne kullansam?" diye sorulduğunda tabi insan "hmm o zaman al şunu kullan çok iyidir bu sponsor" u neye göre söylicek?

- ben kullanıyorum hep de kendim tıklıyorum ve çok iyi kazandırıyo banlanmıyorum da gugıl gibi - mi ki?

forumda pek çok sponsor var konuşulan ilgili başlık altında bakabilirsin. sohbet sitesine randevum gibi bişeyler iyi gidebilir her ne kadar son zamanlarda artık tıklardan pek hayır gelmese de.

kesinlikle katılıyorum, bide şöyle bişey var, ben öyle sponsor bulsam, yani iyi biyer, neden ona söyleyeyim ki? sonuçta orada da hile yapacak ve orayı da Türklere karşı önyargılı hale getirecek.

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zail Ben Unutabılsem Bilmem tanırmısın aynı durum bana da oldu google den ayda 1000 gectinmi banlanmaman büyük bi şanstır valla bende banlandım 40 bin gösterim günde 200 300 tıklama oluyordu buna gecersiz tık dedi benide attı :d bu gidişle tr de site kalmayacak zaten

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar aynen benimde bugun hesabım kapatıldı, mazeret aynı, içerdeki paralarda yattı sanırım. :(

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar parayi gotururken sesleri cikmiyor banlaninca buraya basvuruyolar ZaiL gibi acikip buralara gelen webmaster baya cogalmaya basladi

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
timsah' Alıntı:
adamlar parayi gotururken sesleri cikmiyor banlaninca buraya basvuruyolar ZaiL gibi acikip buralara gelen webmaster baya cogalmaya basladi

bende senin gibi düşünüyodum. Hile yapmayan kesinlikle atılmaz diyordum. Öyle söyleyende yalan söylüyor diyordum ama doğruymuş. Hepiniz heran atılabilirsiniz bunu bilin.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bi arkadaşında dediği gibi key lerle para yı kazanırken laf yok atılınca vay efendim ben neden atıldım elinizi vicdanınıza koyun ya sırf bu reklamlardan para kazanacaz diye yaptığımız sayfanın %90 ı reklam kaynıyo eskiden dökümanın yanında sırıtan reklamlar olurdu şimdi reklamların arasından bilgi arıyoz

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Çekemeyenler var arkadaşlar. Sahte tık yaptırarak para kazananları googleden attırıyorlar. Googlede zaten atmak için bahane arıyor. Bütün paralar cebine kalıyor. Geri ödüyormuş reklamverene hepsi hikaye...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5