İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhabalar bir sorunum var

Xtolga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

ilk önceki sorum ben kendime yeni blog açtım iki günlük daha hiç çıkmadı googleda daha

2. bu google'ın araçlarını adwords,adsense, vs vs vs nasıl kullanıcam bir türlü anlamadım bu konuda bana yardımcı olursanız sevnirim.

3. nasıl reklam açarım sitemde tık başına ücret almak için.

site : www.tolgasolmaz.com

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
www.adsense.com üye olmalısın, üyeliğinin onaylanıp onaylanmayacağını bilemeyiz. Şansın varsa alırsın adsense'i

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sitende biraz içerik olsun.. 2 günlük bir siteyle başvuru yapma.. şansını zorlamış olursun.

ayrıca, biraz forumun adsense ve adwords kısımlarında gezinirsen, bilgi sahibi olabilirsin. :kahve: bol kazançlar.

Xtolga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense kabul etti başvurumu ama nasıl kullanılır bilmiyom. bide sandbox hakkında bilgisi olan varsapaylaşırsa sevnirim

Xtolga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ztk dediğini yaptım bi kod verdi o kodu nereye kopyalıcam. yada nerelerde kullanabilirim.

ztk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o Verdiği Kodu Sitene Ekliceksin Hocam HTML Kodu dur O,Reklam İşte O Kod Nereye Reklam Koymak İstiyosan O Kodu Oraya Ekliceksin

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Açıkcası yeni açtıysan ben direk reklam koymanı tavsiye etmem önce yavaş git içeriklerini yayınla yavaş yavaş hit kazan ve daha sonra reklam ekle derim.

Xtolga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerik olarak büyüme gösterebilirim. şu anda reklam başvurularında olumlu cevapla karşılaştım hep. zararlı içerik yada tag paylaşımı olmucağı için karalisteye düşme imkanım yok şimdilik google adsense ve hepsiburadadan reklam ekledim. artık biraz içerik eklemem lazım tabikide.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5