İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhabalar

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar artık iyinet sık sık gireceğim birbirimize faydamız olur inş.SEO konusunda sizlere elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım :)

SeDaTTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoşgeldiniz hocam.

r10 böyle giderse bende cok takılacka gibiyim..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96

habana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman sana bir soru SEO cu arkadaş bu link paketleri işe yarıyor mu, 5K 10K bilmem kaç K blog yorumu, forum lara tanıtım yazısı ?

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hoş geldiniz birbirimize faydalı oluruz inş. :şekil:

Hoşbulduk sağolun.
o zaman sana bir soru SEO cu arkadaş bu link paketleri işe yarıyor mu, 5K 10K bilmem kaç K blog yorumu, forum lara tanıtım yazısı ?

Ne için aldığına bağlı 10k profil backlink alırsın yararı olur mu olur biraz daha hızlı indexlenme hafif hit yükselmesi , tanıtım yazısı trustrank için olabilir.

*Kendim ne profil backlink nede tanıtım yazısı kullanmıyorum.Genelde ya bu işte acemi arkadaşlar kandırmak için oluşan bir pazar.Adam gidip 10 tane tanıtım yazısı alıyor al sana seo diyor yok arkadaş bu işler öyle kolay değil :) Birde program ile seocuk olunmaz.Zamanla bu konuda makaleler yazıcam.

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dün saolsun Bi analiz Yaptı hit kaybım hakkında işlemleri söyle di yaptım 1 gün daha geçmedi biraz geri döndü hitim ..
Büyüksün İbrahim kardeş :)
ama çogu eski indexlerimden geldi buna da şükür sana geri dönüşüm yapıcam başka teknikler e devam :harika: :aşık:

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
seola bizi ibrahim:harika:

En kısa zamanda:hmmm:

Dün saolsun Bi analiz Yaptı hit kaybım hakkında işlemleri söyle di yaptım 1 gün daha geçmedi biraz geri döndü hitim ..
Büyüksün İbrahim kardeş :)
ama çogu eski indexlerimden geldi buna da şükür sana geri dönüşüm yapıcam başka teknikler e devam :harika: :aşık:

Sevindim hocam sitenin düzelmeye başlamasına dediğim gibi devam et biraz sonra duruma göre bir değerlendirme yaparız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5