İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhabalar

C2H5OH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese merhaba arkadaşlar
İsmim Caner boş zamanlarımda webmaster lık hakkında bilgi edinmek amacı ile foruma üye oldum, bu forumu kuzenim Emrullah (bolubeyi) önerdi ve hoşuma gitti. 6-7 yıl kadar önce cep telefonu forumu ve genel forum serüvenim olmuştu , cebimbenim isimli smf forum ile uğraşıyordum. Aradan uzun zaman geçti...

Edindiğim meslek ile pek bir alakası yok(kimyager) fakat çok eskilerden kalma bir donanım/elektronik merakım vardı , bu zamanla değişti özellikle bilimsel/kültürel konulara duyduğum ilginin yanında herhangi teknik ile ilgili olan bir alan ile kafamı meşgul etme gereği duyuyorum , daha önce eğitim almayıp tek başıma yazılım öğrenemeyeceğimi düşündüğüm için web hakkında daha öğrenilesi ve daha fazla içinde iletişim olan konulara merak sardım.

Birkaç teknik konuda 0 dan başlayıp sonuna kadar götürmeyi düşünüyorum, sanırım forumda en fazla ilgi gören alan seo olmalı çünkü en başa konulmuş yeterli döküman ve tavsiyeleriniz ile ileride açacağımız bir siteyi kendi alanında tanınması ve kısmi reklam olabileceği yönünde size güveniyorum :)

İşin açığı biraz üşengecim , kafama çok fazla esen fikirler/düşünceler herhangi bir eyleme dökmediğimde bir getirisi olmadan kalıyor, umarım bu sefer farklı olur.

Forumda takılıp birkaç birşey öğrenmek ,boş zamanlarımı değerlendirmek amacıyla aranıza katılmış bulunmaktayım. Herkese iyi forumlar/saygılar...

• Like
Reactions: Eif

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hoşgeldiniz netin iyi olanına :)

Ekleme: Mesajın tamamını bold olarak yazmak forum kurallarınca yasaktır, bilginize.

C2H5OH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için , düzelttim .bazı forumlarda kalın yazı değil büyük karakter yasak bende bu arkaplan mavi forumda normal yazı karakterinin çok ilgi çekmeyeceğini düşündüğüm için yapmıştım
neyseki düzelttim :D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hoş geldin caner:) Bir ara bolubeyi.net gibi kaliteli bir sitede yazarlık yapmıştır kuzenim, gerisini siz düşünün:D

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hoşgeldin Caner. Emrullah'ı severim. Seni de seveceğimizden eminim :) Şimdiden kolay gelsin.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yeniçeri'nin de dediği gibi Emrullah çok sevdiğimiz bir üyedir. Hoş geldin aramıza Caner.

İyi forumlar :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Hoşgeldin :) , emrullah programlama konusunda gerçekten bilgili bir arkadaşımızdır. Referansı'da iyi olabileceğini düşünüyorum.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Oh forumda alkol görmek ne kadar güzeldir. ***'nun kuzeni olmak nasıl bir duygu? ***'nun arkadaşı olmakla benzer mi? *** dediğinizde ne tepki verir mesela :D

Hoşgeldin kardeşim, hayırlı forumlar :)

C2H5OH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oh forumda alkol görmek ne kadar güzeldir. Emo'nun kuzeni olmak nasıl bir duygu? Emo'nun arkadaşı olmakla benzer mi? Emo dediğinizde ne tepki verir mesela :D

emo diye küçükken hitabederdim artık emo nun anlamı depresif farklı bir gençlik olduğu için o şekilde hitabetmiyorum ama nasıl olurdu bilmem heralde pek hoşuna gitmezdi :D
Sanırım pek seviliyormuş şaşırmadım...

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hoşgeldin :) , emrullah programlama konusunda gerçekten bilgili bir arkadaşımızdır. Referansı'da iyi olabileceğini düşünüyorum.

Oh forumda alkol görmek ne kadar güzeldir. Emo'nun kuzeni olmak nasıl bir duygu? Emo'nun arkadaşı olmakla benzer mi? Emo dediğinizde ne tepki verir mesela :D

Ozan o emo ibaresini kaldır yoksa report edicem:mad: Eyvallah Oğuz:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5